Mikołajki w VIVO! Piła. Centrum handlowe odwiedzi gość z Laponii

VIVO! Piła mapa

sobota 03.12.2022

Mikołajki w VIVO! Piła

Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez dzieci. Słodkie upominki, zabawy, a przede wszystkim spotkanie ze Świętym Mikołajem – na to wszystko najmłodsi mogą liczyć podczas Mikołajek, organizowanych w VIVO! Piła. W centrum handlowym nie zabraknie również dodatkowych atrakcji w postaci warsztatów kulinarnych i plastycznych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 3 grudnia.

 

W ciągu roku jest kilka dni, kiedy maluchy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich przywilejów bycia dzieckiem. Wata cukrowa bez limitu? Dlaczego nie! Prezenty? Obowiązkowo! VIVO! Piła zadba o to, aby tegoroczne Mikołajki były magiczne i upłynęły pod znakiem świątecznej atmosfery. W centrum handlowym zaplanowano liczne niespodzianki dla dzieci, a wśród nich słodkości, miłe upominki oraz tematyczne warsztaty. Najmłodsi pod okiem animatorów ozdobią muffinki, a także będą mieli szansę sprawdzić się podczas zajęć plastycznych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie nie kto inny jak Święty Mikołaj. W pilskim VIVO! powstanie dedykowane stanowisko, gdzie chętni wykonają pamiątkowe zdjęcie i porozmawiają w cztery oczy z przybyszem z Laponii. Nadchodząca sobota zapowiada się więc wspaniale!

 

Mikołajki w VIVO! Piła odbędą się w sobotę, 3 grudnia, w godz. 11:00-19:00, w strefie gastronomicznej. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl