Mikołajki w Muzeum Narodowym. Święty Mikołaj w Muzeum!

Pawilon Czterech Kopuł mapa

sobota 03.12.2022

5

Święty Mikołaj w Muzeum!

Zbliża się wyjątkowy czas – oczekiwanie na przyjście Świętego Mikołaja! W muzeum pojawi się na kilka dni przed dotarciem do naszych domów. Nie grymaśmy jednak na to jego wcześniejsze się pojawienie. Później, co zupełnie zrozumiałe, nie będzie dysponował wolnym czasem. Czy będzie miał siwą brodę? Co powie dzieciom? I czy przez ostatni rok schudł? A może nadal ma olbrzymi brzuch? Hm… bez brzucha to raczej już nie to. Nie ma co myśleć, trzeba przyjść i się przekonać!

Święty Mikołaj w Muzeum!
3.12, g. 11:00 – warsztaty dla dzieci

Zajęcia edukacyjne (z kartami pracy) dla dzieci w wieku 4–12 lat, prowadzenie: Sławomir Ortyl

Spotkanie w przestrzeni Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie muzeum. Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: edukacja@mnwr.pl lub 71 372 51 48 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00). Prosimy o informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Narodowe we Wrocławiu logo

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Muzeum Narodowe we Wrocławiu  Jedno z najważniejszych i najzasobniejszych polskich muzeów. W zbiorach, które obej- mują ponad 200 tysięcy obiektów, znajdują się zabytki z prawie wszystkich dziedzin sztuki, poczynając od szkła antycznego, przez średniowieczną rzeźbę kamienną, …

Więcej

Adres:

pl. Powstańców Warszawy 5
50-153 Wrocław
Kontakt:

71 372 51 50
sekretariat@mnwr.pl
http://mnwr.pl