Mikołajki w DSH!

Dom Spotkań z Historią, Karowa, Warszawa, mapa

niedziela 04.12.2016

mikolajki_plakat

Wśród prezentów, jakie Dom Spotkań z Historią przygotował dla dzieci i rodziców, znajdzie się koncert duetu „Jerz Igor” (z miksem kołysanek z „Małej Płyty” i nowych „Zimowych” utworów) oraz atrakcje fotograficzne związane z wystawą „Album rodzinny: SPOJRZENIA”.

FOTOGRAFICZNO-MUZYCZNA GRATKA DLA DUŻYCH I MAŁYCH

4 grudnia (niedz.) 2016, Dom Spotkań z Historią (DSH), ul. Karowa 20. Wstęp wolny

Koncert duetu „Jerz Igor” (miks kołysanek z „Małej Płyty” i nowych „Zimowych” utworów) oraz rodzinne akcje fotograficzne inspirowane prezentowaną w DSH wystawą „Album rodzinny: SPOJRZENIA” to atrakcje, jakie Dom Spotkań z Historią przygotował z okazji Dnia Świętego Mikołaja dla dzieci i rodziców.

PROGRAM

13:00 –16:30 GWIAZDOR VEL ŚW. MIKOŁAJ – akcja fotograficzna

W tym szczególnym dniu nie może zabraknąć świątecznej sesji fotograficznej. Prawie każdy z nas przechowuje w swoim rodzinnym albumie pamiątkowe zdjęcie z Gwiazdorem lub Mikołajem. Tradycji stać się musi zadość! Realizacja od ręki i za friko! Wszystkie fotografie trafią również do galerii udostępnionej na profilu DSH na Facebooku.

14:30 –17:30 ŚWIĄTECZNY ALBUM RODZINNY – fotoinstalacja

Rodzinne zdjęcia przy wigilijnym stole? Koń na biegunach pod choinką? Bezcenna chwila rozpakowywania prezentów? Sprawdź jakie świąteczne zdjęcia masz w swoim rodzinnym albumie i przynieś wybrane fotografie do DSH w wersji papierowej lub cyfrowej. Stwórz razem z nami świąteczną fotoinstalację, która będzie prezentowana do 6 stycznia 2017 roku.

13:00–16:30 PRZY CHOINCE – warsztaty plastyczne

Tradycyjnie zdobimy choinki własnoręcznie wykonanymi ozdobami z bibuły, kolorowych papierów, piórek itp.

17:00 JERZ IGOR – koncert

Występ „tajemniczej dwuosobowej postać śpiewającej i grającej na wielu instrumentach” czyli muzyczny duet Igora Nikiforowa i Jerzego Rogiewicza. Jerz Igor regularnie koncertuje w Polsce (Opener Festival, OFF Festival) i zagranicą. Koncerty oparte są na interakcji z najmłodszymi słuchaczami. Po występie przewidziany jest czas na wspólną muzyczną zabawę i poznawanie instrumentów.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Karowa 20,
00-324 Warszawa


Kontakt:

22 826 51 95
dsh@dsh.waw.pl
http://www.dsh.waw.pl