„Mikołajki” w Centrum Tomatisa

Centrum Treningu Uwagi Słuchowej metodą Tomatisa os. Piastowskie 36/1, 61-151 Poznań mapa

wtorek 06.12.2016 do czwartek 15.12.2016

Mikołajki” w Centrum Tomatisa

Zadzwoń, zapisz się i przyjdź na konsultację w dniu 06.-15.12.2016. i świętuj z nami – przygotowaliśmy upominki dla wszystkich klientów. Podaj hasło „Mikołajki”.

Zapraszamy do zapisania się na konsultację w Centrum Treningu Uwagi Słuchowej metodą Tomatisa w Poznaniu (koniecznie podaj wiek dziecka). Sprawdzisz możliwości Swojego dziecka i Swoje w zakresie percepcji słuchowej.

Może problemy szkolne Twojego dziecka są niezależne od niego? Częstą przyczyną problemów w komunikowaniu się jest zaburzona percepcja słuchowa. Może warto odpowiedzieć sobie – dlaczego mam problemy z nauką języka obcego?
Pamiętajmy: „słyszenie to nie to samo, co słuchanie”.
Diagnostyka nie jest jednoznaczna z udziałem w treningu.
Cena diagnostyki jest standardowa, zgodna z cennikiem.

„Mikołajki” w Centrum Tomatisa

Centrum Treningu Uwagi Słuchowej metodą Tomatisa

Uwaga słuchowa … inwestujemy w rozwój naszego dziecka. Rodzice, chętnie "inwestują" w swoje dzieci: basen, szkoła muzyczna, baletowa, karate, języki obce, warsztaty plastyczne, teatralne. Rozwój dzieci jest bardzo istotny. Zajęcia usprawniające dziecko w sferze fizycznej są znane, ale …

os. Piastowskie 36/1