Weleda
Weleda Baby

Mikołajki spędź z Calineczką w Teatrze Bohema House

📅 piątek 19.07.2024 do środa 06.12.2023
Mikołajki spędź z Calineczką w Teatrze Bohema House
W Mikołajki,  6 grudnia Teatr Bohema House zaprasza młodych widzów na spektakl „Calineczka. Magia tkwi w naturze”, który będzie tego dnia przedstawiany aż 3 razy. A o godzinie 17:00 teatr odwiedzi sam Święty Mikołaj.

Przepiękny, akrobatyczno – muzyczny spektakl „Calineczka. Magia tkwi w naturze” to widowisko mówiące o wolności wyboru, edukujące w wyjątkowy sposób poprzez ekosztukę. To adaptacja słynnej baśni H.Ch. Andersena, gdzie główna bohaterka poszukuje lepszego, czystego świata, gdzie panuje ład, a każdy odpad jest na swoim miejscu. Calineczka mimo, że mała ciałem, jest wielka duchem i niezłomnie trwa przy swoich wartościach oraz pozostaje wierna kwestiom ochrony środowiska, klimatu i recyklingu. W roli głównej bohaterki wystąpi Sylwia Przetak, Kreta zagra Jerzy Grzechnik, a w Myszkę Polną wcieli się Aleksandra Zawadzka. Na scenie zobaczymy Króla Ropucha z Żabami, Chrabąszcza, Księcia Elfów i Jaskółkę. Przestawienie zaskakuje zjawiskowymi akrobacjami powietrznymi zaprezentowanymi m.in. przez Agnieszkę Gerlach – Stesieluk.

6 grudnia właśnie ten spektakl będzie grany 3 razy. Po każdym przedstawieniu dzieci będą mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem, a o godzinie 17:00  wręczy on wraz z Elfami  i Śnieżynkami młodym widzom prezenty przygotowane wcześniej przez rodziców.

Teatr Bohema House wypełni świąteczna aranżacja  – będą elfy, śnieg, choinki  i światełka.

 

Zapraszamy serdecznie!

Teatr Bohema House, ul. Smugowa 46A, Warszawa

www.bohemahouse.pl

619 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent