Mikołajki i Boże Narodzenie w Alfa Centrum Gdańsk

Alfa Centrum Gdańsk mapa

piątek 06.12.2019 do niedziela 22.12.2019

Mikołajki i Boże Narodzenie w Alfa Centrum Gdańsk

W tym roku grudniowe atrakcje rozpoczną się wizytą świętego Mikołaja. 6 grudnia, w piątek, w godzinach od 15:00 do 19:00, będzie okazja do wzruszającego spotkania z ulubionym świętym wszystkich dzieci.

Miłą pamiątką z tego spotkania będzie wykonane przez fotografa bezpłatne, profesjonalne zdjęcie, które będzie można odebrać przy specjalnym stanowisku. Nie zabraknie też słodkich upominków dla naszych milusińskich. Nie zabraknie u nas ulubionych przez najmłodszych teatralnych spotkań z bohaterami zimowych i świątecznych baśni.

15 grudnia, w niedzielę będzie można obejrzeć „Królewnę Śnieżkę”, natomiast 22 grudnia „Opowieścią wigilijną” wprowadzimy w prawdziwie świąteczny nastrój.

Oprócz spotkań z teatrem w weekendy zapraszamy całe rodziny na świąteczne warsztaty, którą będą wspaniałą okazją do świetnej zabawy dla młodszych i starszych.

14 i 15 grudnia będzie można stworzyć własny stroik lub adwentowy wianek.

Tuż przed świętami, w weekend 21 – 22 grudnia zapraszamy na wspólne dekorowanie pierników, które mogą zawisnąć jako pachnąca ozdoba na naszych bożonarodzeniowych drzewkach.

Z myślą o tych, którzy załatwiają świąteczne sprawunki, przygotowaliśmy specjalny punkt bezpłatnego pakowania świątecznych prezentów zakupionych w sklepach na terenie Alfa Centrum. Aby skorzystać z tej usługi wystarczy okazać paragon opiewający na kwotę min. 50 zł. Punkt znajduje się na parterze, koło fontanny i będzie działał od 3 do 7 grudnia oraz od 19 do 23 grudnia w godzinach od 1000 do 1900.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, które umilą przedświąteczne przygotowania i oczekiwania na Pierwszą Gwiazdkę!

Szczegółowy harmonogram imprezy na stronie: www.alfacentrum.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Alfa Centrum logo Gdańsk Przymorze

Alfa Centrum - najbardziej alfapozytywne centrum handlowe w Gdańsku – zapraszamy na zakupy i do kina!

Centrum Alfa to tętniące życiem centrum handlowe dedykowane ludziom spędzających czas w gronie rodzinnym i ceniącym swój czas i pieniądze. Możliwość szybkiego zrobienia zakupów i wykorzystania wygospodarowanej w ten sposób wolnej chwili na spotkanie w kafejce z przyjaciółmi, …

Więcej

Adres:

ul. Kołobrzeska 41c, Gdańsk 80-391


Kontakt:

58-769 40 00
info@alfacentrum.pl
http://www.alfacentrum.pl