Mikołaj na Teatralnej: Bajka o kolorach. Katowice

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach ul. Teatralna 4
📅 piątek 06.12.2019
Mikołaj na Teatralnej: Bajka o kolorach. Katowice
Regionalny Instytut Kultury w Katowicach zaprasza w piątek 6 grudnia 2019 najmłodszych na spektakl Fabryki Kultury pt. „BAJKA O KOLORACH, czyli BAJKA w której nie ma smoka”.

Spektakl rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.
Bajka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat.

O BAJCE

„BAJKA O KOLORACH, czyli BAJKA, w której nie ma smoka”, to nowatorska bajka z mnóstwem KOLORÓW! To zabawa teatrem, animacjami filmowymi oraz projekcjami!

Świat KOLORÓW jest zagrożony. Zły Król kradnie wszystkie barwy. Oprócz kolorów nieba i zielonej trawy – z powierzchni ziemi znika kolor czerwony. A zatem Mikołaj jest w niebezpieczeństwie, gdyż jego Czerwony płaszcz traci barwę.

Dwójka bohaterów postanawia ratować sytuację. Czeka ich wiele niesamowitych przygód…

Wkroczą w królestwo Niebieskiego Królika, który będzie potrafił wejść lub wyjść z obrazu. Aby uratować kolor CZERWONY bohaterowie będą musieli przygotować CZERWONY Koncert – czy pomoże im w tym Biedronka i Żuk? I czy uda się ocalić Mikołaja?!

ZAPRASZAMY!

Wstęp jest wolny, ilość miejsc ograniczona.