Miesiąc Rodziny: Dzień Dziecka

Wyspa Słodowa, Wrocław, mapa

sobota 01.06.2019

Dzień Dziecka Wrocław 2019

Dzień Dziecka to okazja, by każdy obudził drzemiące w nim dziecko. Jednak najważniejszymi osobami tego dnia są oczywiście dzieci. I to z myślą o nich na 1 czerwca przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na Wyspie Słodowej. W końcu trwa Miesiąc Rodziny!

Na Wyspę Słodową zapraszamy już od godz. 13.00. Z okazji Dnia Dziecka odbędzie się tam dwugodzinny, wielopokoleniowy maraton zumby, który poprowadzą najlepsi instruktorzy, m.in.: Julita Perczuk-Krogulec, Magda Sanojca, Agnieszka Ginardo. Podczas pikniku pierwsze urodziny będzie obchodził klub fitness Lulu Lemon Fitness Camp, który zaprasza także na bieg na orientację dla rodziców i dzieci, fit jogę oraz pilates.

Dla dzieci przewidzieliśmy atrakcje sportowe, jak i intelektualne. Chętni będą mogli wziąć udział w animacjach tanecznych, torze przeszkód, warsztatach kung-fu oraz pobawić się na ulubionych dmuchańcach. Dla głodnych wiedzy obędą się pokazy doświadczeń, krótka gra terenowa oraz zajęcia plastyczne, podczas których dzieci będą wyklejać z różnych materiałów naturalnych kontynenty. Aby zainteresować najmłodszych historią, wraz z partnerami przygotujemy historyczne krzyżówki i quizy z nagrodami.

Nie zapomnimy tego dnia również o rodzicach, którzy będą mogli odwiedzić miasteczko informacyjne. To miejsce, w którym udzielane będą porady zdrowotne, socjalne i rodzinne, a poza tym będzie się można zapisać na bezpłatne warsztaty dla rodziców. Przy stanowisku „Mojej Rodziny” będzie można też wziąć udział w konkursach, w których nagrodami będą m.in.: podwójne zaproszenia do Kwatery Głównej, Teatru Lalek i Capitolu.

Piknik potrwa do godz. 18.00. Wstęp wolny.

#DzieńDziecka #MiesiącRodziny

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie