Miesiąc Rodziny: Dzień Dziecka

Wyspa Słodowa, Wrocław,
📅 sobota 01.06.2019
Dzień Dziecka Wrocław 2019
Na Wyspę Słodową zapraszamy już od godz. 13.00. Z okazji Dnia Dziecka odbędzie się tam dwugodzinny, wielopokoleniowy maraton zumby, który poprowadzą najlepsi instruktorzy, m.in.: Julita Perczuk-Krogulec, Magda Sanojca, Agnieszka Ginardo. Podczas pikniku pierwsze urodziny będzie obchodził klub fitness Lulu Lemon Fitness Camp, który zaprasza także na bieg na orientację dla rodziców i dzieci, fit jogę oraz pilates.

Dla dzieci przewidzieliśmy atrakcje sportowe, jak i intelektualne. Chętni będą mogli wziąć udział w animacjach tanecznych, torze przeszkód, warsztatach kung-fu oraz pobawić się na ulubionych dmuchańcach. Dla głodnych wiedzy obędą się pokazy doświadczeń, krótka gra terenowa oraz zajęcia plastyczne, podczas których dzieci będą wyklejać z różnych materiałów naturalnych kontynenty. Aby zainteresować najmłodszych historią, wraz z partnerami przygotujemy historyczne krzyżówki i quizy z nagrodami.

Nie zapomnimy tego dnia również o rodzicach, którzy będą mogli odwiedzić miasteczko informacyjne. To miejsce, w którym udzielane będą porady zdrowotne, socjalne i rodzinne, a poza tym będzie się można zapisać na bezpłatne warsztaty dla rodziców. Przy stanowisku „Mojej Rodziny” będzie można też wziąć udział w konkursach, w których nagrodami będą m.in.: podwójne zaproszenia do Kwatery Głównej, Teatru Lalek i Capitolu.

Piknik potrwa do godz. 18.00. Wstęp wolny.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

#DzieńDziecka #MiesiącRodziny