Miejski Teatr Miniatura: SeZamkowy Teatr Cztery Pory roku

Centrum Kultury Zamek, Święty Marcin 80/82 mapa

niedziela 24.11.2019

10

Teatr Miniatura: Cztery pory roku

„Cztery pory roku” to spektakl dobrze znanego w teatrze najnajowym Tomasza Maśląkowskiego, którego spektakle „Podłogowo” czy „Kręcipupa” są świetnie odbierane zarówno przez małych widzów, jak i towarzyszących im dorosłych, bawiąc abstrakcyjnym humorem przy wykorzystaniu m.in. przedmiotów codziennego użytku. Tym razem dzieci ruszają w podróż odbywającą się w rytmie następujących po sobie pór roku, gdzie mogą doświadczyć świata natury, jego dźwięków i barw odbieranych wszystkimi zmysłami. „Cztery pory roku” to interaktywne przedstawienie dla najmłodszych, teatr inicjacji, oswajający z teatralnym sposobem budowania myśli i budzący wyobraźnię.

godz. 11:00

scenariusz, scenografia i reżyseria: Tomasz Maśląkowski

muzyka: Antonio Vivaldi

choreografia: Ula Zerek

występują: Edyta Janusz-Ehrlich, Piotr Kłudka, Piotr Srebrowski

_________________________________
Ilustracja przedstawia cztery warzywa – pory – na pomarańczowym tle w poszczególnych cyklach rozwojowych. Każdy z nich ma białą łodygę, płaskie wydłużone liście, narysowane oczy, nos oraz usta. Jednak każdy z nich wyróżnia się także pojedynczym atrybutem. Por wiosenny trzyma konewkę, z której wypływają krople wody. Por letni nosi czerwone okulary przeciwsłoneczne. Por jesienny unosi nad sobą parasolkę w szarą kratę. Por zimowy jest po czubek nosa owinięty turkusowym szalikiem z czerwonymi frędzlami. Na dole umieszczono drukowany, kolorowy napis: PORY ROKU.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Miejski Teatr Miniatura: SeZamkowy Teatr Cztery Pory roku

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Centrum Kultury ZAMEK to jedna z największych instytucji kultury w kraju. Co roku organizujemy około 2500 wydarzeń, które tworzymy z myślą o naszych gościach. W przestrzeniach ZAMKU przenikają się i wzajemnie dopełniają sztuki wizualne, teatr, …

Więcej

Adres:

ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań


Kontakt:

61 64 65 272
informacja@ckzamek.pl
http://ckzamek.pl/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr