Miejski Badylarz – rodzinne warsztaty ogrodnicze

Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 mapa

sobota 22.05.2021

15

Miejski Badylarz - rodzinne warsztaty ogrodnicze

Rodzinne warsztaty ogrodnicze dla dzieci od 8 roku życia wraz z opiekunami, młodzieży i dorosłych

data: 22 maja 2021 (sobota)

godzina: 12.00-13.00

czas trwania: 60 minut

miejsce: Podwórko Fabryki Sztuki

prowadzenie: Janusz Adam Biedrzycki

koszt: 15 zł za dziecko za pojedynczy dzień warsztatowy 

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org 

Na najbliższym warsztacie Miejskiego Badylarza będziemy rozmawiać o tym czym są rozsady? Po co produkujemy rozsady? Będziemy poznaną teorie zamieniać w praktykę. Czyli rozsadzać, przesadzać oraz sadzić rośliny na miejsca stałe lub donic docelowych.

Janusz Adam Biedrzycki – aktor, tancerz, choreograf, reżyser, instruktor teatralny. Absolwent Wydziału Humanistycznego ze specjalizacją Kulturoznawstwo, folklorystyka, etnologia, teatrologia i filmoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Absolwent Zarządzania kulturą Instytutu Teorii Literatury, Teatru i Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Łódzkiego. Współzałożyciel i członek Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA. Uczestnik kursu „Pedagog w Teatrze” organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Współpracował między innymi z: Nettheatre w Lublinie oraz Teatrem Lalki i Aktora „Pinokio” w Łodzi, z Teatrem A3 w Warszawie. Związany z Fabryką Sztuki i Art_Inkubatorem w Łodzi. Autor choreografii spektakli: „Koguty Borsuki i inne Kozły” reż. Iga Załęczna, „Upadek Psycho Somatic Gaym” reż. Magdalena Paszkiewicz Teatru CHOREA, „Studium o Hamletach” realizowanym przy współpracy Akademią Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Pomysłodawca i reżyser projektu „Brzydal” – cyklu warsztatów zakończonych spektaklem tanecznym. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w latach 2010 i 2014 oraz Urzędu Miasta Łodzi w latach 2013 i 2017. Pomysłodawca i reżyser projektów: „Vidomi” i „Ciemność. To co jest ukryte” – cykli warsztatów teatralnych zakończonych spektaklami z udziałem osób niewidomych i słabowidzących. Reżyser spektaklu „Rój. Sekretne życie społeczne”. Współtwórca podręcznika „Trening fizyczny aktora – od działań indywidualnych do zespołu” we współpracy z Łódzką Szkołą Filmową, przy wsparciu IMIT. Pomysłodawca i realizator cyklu warsztatów interdyscyplinarnych „Laboratorium Kreatywnego Działania”, Lider i prowadzący grupę młodzieżową działającą przy Teatrze CHOREA od 2013-2020 r. 

WAŻNE INFORMACJE: 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi: 

http://www.chorea.com.pl/pl/warsztaty/tworcze-warsztaty-regulamin/ 

Wszelkie zapytania dotyczące Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi prosimy kierować na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org 

*** Majowe Twórcze Warsztaty: „Miejski badylarz”: 

* Odbywają się na podwórku Fabryki Sztuki. 

* Udział w warsztatach jest płatny: 

– Opłata za udział w warsztatach rodzinnych i warsztatach dla dzieci wynosi 15 zł za dziecko, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy. 

– Dorośli, którzy chcą wziąć udział w warsztatach rodzinnych lub warsztatach dla dzieci indywidualnie, dokonują opłaty 15 zł za osobę, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy. 

– Opłata za udział w warsztatach dla młodzieży i dorosłych wynosi 15 zł za osobę, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy. 

– Opłata za udział w warsztatach mistrzowskich wynosi 20 zł za osobę, za pojedynczy warsztat/dzień warsztatowy. 

– Płatność za udział w warsztatach należy przelać na konto Fabryki Sztuki w Łodzi: 39 1050 1461 1000 0090 7283 1077. 

– W tytule przelewu należy umieścić tytuł warsztatu, datę warsztatu oraz imię i nazwisko uczestnika / opiekuna. 

– Osoby, które przesłały potwierdzenie przelewu (na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org), dzień przed warsztatem, drogą mailową otrzymają link do wydarzenia. 

– W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, Fabryka Sztuki nie zwraca przelanej opłaty. 

– Nadawca przelewu będzie mógł wykorzystać opłatę w późniejszym terminie, na poczet udziału w kolejnych Twórczych Warsztatach w Fabryce Sztuki. 

* Na te warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc: 

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00: 

– mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org 

– telefonicznie: +48 506 103 207 

– Nie prowadzimy zapisów w weekendy (soboty i niedziele). 

– System rezerwacji miejsc zamykamy o godzinie 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie, a na wydarzenia sobotnie, niedzielne i poniedziałkowe system rezerwacji miejsc zamykamy w poprzedzający je piątek o godzinie 18:00. 

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników: 

– w przypadku warsztatów rodzinnych i warsztatów dla dzieci i młodzieży: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię i nazwisko dorosłego opiekuna/rodzica; 

– w przypadku warsztatów dla dorosłych: imię, nazwisko i wiek uczestnika. 

– Do maila zgłoszeniowego prosimy o załączenie potwierdzenia opłaty za uczestnictwo w warsztacie.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fabryka sztuki logo black

Fabryka Sztuki

Fabryka Sztuki w Łodzi to miejska instytucja kultury usytuowana na terenie XIX wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Powołana została w 2007 roku jako wspólna inicjatywa Fundacji Łódź Art Center, Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i Urzędu Miasta …

Więcej

Adres:

Tymienieckiego 3,
90-365 Łódź


Kontakt:

42 646 88 65
info@fabrykasztuki.org
http://www.fabrykasztuki.org
facebook