Miejska Gra Terenowa dla dużych i małych – Śladami Chorzowskich Piłkarzy

Chorzowskie Centrum Kultury mapa

wtorek 09.07.2019

Miejska Gra Terenowa dla dużych i małych - Śladami Chorzowskich Piłkarzy

Mężczyzna w terenie. Miejska Gra Terenowa dla dużych i małych – Śladami Chorzowskich Piłkarzy to część projektu „Szyjemy na miarę” Chorzów Miasto Mężczyzn.

Chętnych do udziału w grze prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: sladamichorzowskichpilkarzy@gmail.com
TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 5 lipca 2019 r.

Tel. kontaktowy: 663 660 564, (32) 34 97 872

WSTĘP WOLNY! (Liczba uczestników ograniczona)

Tym razem miasto jest dla mężczyzn! Zapraszamy dużych i małych do aktywnego spędzania czasu w mieście z piłkarską historią Chorzowa w tle. Gra terenowa będzie oparta o miejsca szczególnie ważne dla chorzowskiego klubu piłkarskiego. Poznamy ciekawostki dotyczące powstania klubu, jego historii i czołowych piłkarzy. Nie zabraknie adrenaliny, sportowej rywalizacji i kilku kropel potu. Czeka nas świetna zabawa na świeżym powietrzu!

CO TO ZA GRA?
Mężczyzna w terenie. Miejska Gra Terenowa dla dużych i małych – Śladami Chorzowskich Piłkarzy to rozgrywka organizowana na terenie miasta Chorzowa, dedykowana dla mężczyzn w każdym wieku. To okazja, by aktywnie spędzić czas, spróbować sił w sportowej rywalizacji i poznać piłkarską historię Chorzowa.

KIEDY?
9 LIPCA 2019 r., godz. 18.00
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 5 LIPCA 2019 R.

DLA KOGO?
Dla mieszkańców naszego miasta, ale również ich przyjaciół i rodzin. Ojciec i syn, bracia, a może koledzy? Zabierz swojego ulubionego mężczyznę w pierwszy dzień wakacji na coś wyjątkowego! Gra ma charakter zespołowy, każdy zespół składa się z 2 osób. Limit uczestników to 60 osób (20 drużyn).

START: Chorzowskie Centrum Kultury

META: kawiarnia #WOLKA

NA TRASIE: znajdują się punkty kontrolne, które obejmują ważne miejsca dla piłkarskiej historii Chorzowa. Punkty kontrolne to miejsca z misjami, które należy wykonać. Na drużyny będą czekać rozmaite zadania sportowe, logiczne, wymagające integracji oraz kreatywności i sprytu. Punkty kontrolne będzie trzeba odnaleźć samodzielnie, posługując się mapą i wskazówkami. Trasę będzie można pokonać pieszo lub rowerami. Na zwycięskie drużyny czekają nagrody.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Szczegółowe informacje w regulaminie dostępnym poniżej
http://www.chck.pl/uploads/userfiles/karta_zgłoszeniowa.doc
http://www.chck.pl/uploads/userfiles/Gra_Miejska_-_regulamin.docx

*Liczba miejsc ograniczona.
TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 5 LIPCA

Miejska Gra Terenowa dla dużych i małych - Śladami Chorzowskich Piłkarzy
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
chck_logo

CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY

DLA NAJMŁODSZYCH (2 - 6 LAT) 1/ Zajęcia Taneczno - Baletowe dla dzieci 2/ Zajęcia taneczno - ruchowe "ĆWICZĘ Z MAMĄ" 3/ Zajęcia muzyczno - taneczne "BRZDĄC" 4/ Dziecięcy Zespół Wokalny „ŹRÓDŁO" 5/ Chór Chorzowskich Przedszkolaków 6/ Warsztaty Plastyczne dla najmłodszych "MALOWANKO"  DLA …

Więcej

Adres:

41-500 Chorzów, ul. Sienkiewicza 3Kontakt:

0-32/ 349 78 60, 349 78 78
sekretariat@chck.pl
http://www.chck.pl
facebook