Miejscy Przyrodnicy

w Dolinie Samborowo, na samym końcu ul. Abrahama, pod krzyżem.
📅 sobota 26.11.2016
ogrodnik miasto spacer gdańsk dzieci

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4-5 do 10 lat. Dowiemy się, jakie zwierzęta mieszkają w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, jak rozpoznać ich ślady oraz które z nich odwiedzają miasto, a także co zrobić, kiedy się takie zwierzę spotka.

Prosimy o ciepłe ubranie dzieci. 🙂 Można zabrać ze sobą termos i kanapki.

Spotykamy się w sobotę (26.11), o godz. 10.00 w Dolinie Samborowo, na samym końcu ul. Abrahama, pod krzyżem.

Zapisy: generacjafundacja@gmail.com
Pierwszeństwo mają dzieci z Wrzeszcza.

Projekt dofinansowany przez Radę Dzielnicy Wrzeszcz Dolny.

Fundacja Generacja

ul. Chełmońskiego 11/18

Czy i jak motywować dzieci