Miejsce do sześcianu – warsztaty architektoniczne w NCK

25 czerwca (sobota), godz. 11.00

Miejsce do sześcianu – warsztaty architektoniczne

TRATWA

Wakacje, przygoda, morze… Podczas ostatnich przed wakacjami warsztatów z cyklu miejsce3 zbudujemy TRATWĘ w kształcie litery T – ostatniej brakującej litery z naszego napisu HUTA. Będzie to również okazja do podsumowania – przed Galerią CENTRUM staną wszystkie wykonane dotąd elementy: H-ławka, tor do gry w kapsle, kalejdoskop, siedziska na schodach.

Miejsce do sześcianu – warsztaty architektoniczne

Miejsce do sześcianu to warsztaty architektoniczne w czasie których będziemy analizować przestrzeń, projektować i budować. Podczas zajęć, pod okiem wykwalifikowanych architektów, po krótkim wprowadzeniu teoretycznym, zapoznamy się z najlepszymi przykładami z dziedziny architektury i dizajnu, poznamy podstawowe zasady konstrukcji, stworzymy własne projekty. W twórczej atmosferze będziemy uczyć się świadomego myślenia o otoczeniu, rozwijać wyobraźnię przestrzenną, zmysł obserwacji i sprawność manualną.

Prowadzenie:

Anna Komorowska – architekt krajobrazu, pedagog, z zamiłowania publicystka

Michał Rokita – architekt, z zamiłowania grafik

Razem prowadzą pracownię k., która specjalizuje się w projektowaniu autorskich placów zabaw i innych przestrzeni dla dzieci i rodzin. Na koncie mają kilkadziesiąt projektów z pogranicza różnych dziedzin – architektury, architektury krajobrazu, sztuki ziemi, dizajnu, a także setki godzin warsztatów architektonicznych dla wszystkich grup wiekowych.

wejściówka 25 zł

dla rodzin: 25 zł + 10 zł za każdą kolejną osobę

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Na miły początek wakacji mamy do rozdania podwójne zaproszenie na te inspirujące warsztaty!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: NCK) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.