Międzynarodowy Festiwal Krasnoludków 2018

Ogród Staromiejski, Teatr Lalek

piątek 07.09.2018 do niedziela 09.09.2018

bezpłatne

Międzynarodowy Festiwal Krasnoludków 2018

Wrocławskie krasnale oraz Biuro Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia po raz kolejny zapraszają na Międzynarodowy Festiwal Krasnoludków. Od 7 do 8 września w Ogrodzie Staromiejskim przy Wrocławskim Teatrze Lalek.

Festiwal tradycyjnie rozpocznie Wielka Wrocławska Parada Krasnoludków, która wyruszy w piątek 7 września równiutko o godzinie 10.00 z Rynku, by o 10.30 zainaugurować dwudniowe szaleństwo w Ogrodzie Staromiejskim. Nikogo nie może na niej zabraknąć! Zapraszamy szkoły, przedszkola oraz wszystkich fanów krasnalowego święta, aby uroczyście rozpoczęli z nami imprezę. Przemaszerujemy w towarzystwie bębniarzy, kuglarzy i pod eskortą straży spod Pręgierza, ulicą Świdnicką wprost do Ogrodu Staromiejskiego. Bezpiecznie i wesoło! Wszelkiego rodzaju przeszkadzajki, stroje okolicznościowe i przyśpiewki mile widziane.

Szkoły i przedszkola zapisane na konkurs plastyczny zapraszamy do Ogrodu Staromiejskiego w piątek o 10:30. Drużyny, które zapisały się na grę miejską “Krasnale i tajemnice Wrocławia” będą mogły odebrać zestawy do gry w sobotę od 11:00 do 11:30 w punkcie informacyjnym na terenie Ogrodu Staromiejskiego.
Do zobaczenia Wasz Życzliwek

Program i Szczegóły

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:krasnale

Zobacz także