Międzynarodowy Dzień Tańca w NoVa Park

NoVa Park mapa

piątek 26.04.2019

Międzynarodowy Dzień Tańca w NoVa Park

Twoje dziecko uwielbia tańczyć? A może myśli o karierze DJ-a? Zabierz je do NoVa Park na Międzynarodowy Dzień Tańca! Już w najbliższy piątek 26 kwietnia od godziny 17:00 na najmłodszych czekają m.in. pokazy i warsztaty taneczne, lekcje beatbox czy zajęcia z DJ’em. Wydarzenie jest organizowane wspólnie ze studiem tańca Parkieciarnia.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, studio tańca Parkieciarnia – wspólnie z NoVa Park – przygotowało wydarzenie, podczas którego najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w różnych stylach tanecznych.

26 kwietnia od godziny 17.00 najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli wziąć udział w zajęciach z break dance i hip hopu oraz lekcjach beatbox. Wspólnie z instruktorami z Parkieciarni będą mogli także poznać podstawowe kroki taneczne, nauczą się obsługiwać konsolę DJ-ską oraz obejrzą pokazy Capoeiry. W programie wydarzenia zaplanowano także gry i zabawy dla najmłodszych.

„Międzynarodowy Dzień Tańca ponownie w NoVa Park! Wspólnie z gorzowskimi tancerzami ze szkoły tańca Parkieciarnia będziemy dzielić się miłością do ruchu i tańca. Zapraszamy na darmowe warsztaty i występy taneczno-muzyczne w wykonaniu grup na co dzień rozwijających swoją pasję w Parkieciarni. Dobra zabawa i dużo pozytywnej energii gwarantowane!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w Międzynarodowym Dniu Tańca w NoVa Park jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na poziomie „0”, przy windzie panoramicznej.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl