Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Hala Sportowa w Warszawie, przy ul. Strumykowej 21. mapa

sobota 01.12.2018 do niedziela 02.12.2018

15 zł/10 zł

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Elitarny Klub Kota Rasowego serdecznie zaprasza do odwiedzenia Międzynarodowej  Wystawy Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 1/2 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Warszawie, przy ul. Strumykowej 21.

W wystawie obok bardzo popularnych w Polsce ras, takich jak koty brytyjskie czy koty rasy  maine coon, będzie można zobaczyć przedstawicieli innych ras – mniej znanych w Polsce, takich jak: egipski mau czy ocicat .
Mamy nadzieję, że wystawa będzie świętem dla hodowców kotów, ich miłośników, ale też  ciekawym sposobem na miłe, rodzinne spędzenie czasu, tak więc będzie nam niezwykle miło gościć rodziców z dziećmi.
Zapraszamy  na pełne emocji finały (Best in Show), czyli w wybór  najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.30, niedziela – godz. 16.00).
Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym  każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.
 
Każdy ze zwiedzających, zapewne ma też swoją ulubioną rasę. Dla tych, którzy mają zamiar nabyć kota rasowego, wystawa będzie okazją, do nawiązania kontaktu z jej hodowcami, z której warto skorzystać. Na samej wystawie obowiązuje zakaz sprzedaży kociąt.
Wystawa będzie czynna dla zwiedzających:
sobota (01.12.2018) w godz. 9.30 – 18.00
niedziela (02.12.2018) w godz. 9.30 – 17.30

Ceny biletów wstępu:
Bilet normalny – 15.00 zł.
Bilet ulgowy – 10.00 zł ( dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści)
Osoby niepełnosprawne i dzieci do lat 4 – wstęp wolny
 

Serdecznie zapraszamy

Zarząd
Elitarnego Klubu Kota Rasowego

www.ekkr.waw.pl
email: klub.ekkr@gmail.com

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:kotywystawazwierzęta