MiastoMania – projekt w ramach akcji Lato w mieście 2018

📅 poniedziałek 25.06.2018 do niedziela 01.07.2018
bezpłatne
MiastoMania - projekt w ramach akcji Lato w mieście 2018

Trwają zapisy do udziału w projekcie z zakresu edukacji artystycznej pn. MiastoMania, skierowanego do uczniów warszawskich szkół podstawowych. Projekt realizowany jest w punktach dziennego pobytu w Warszawie w ramach akcji „Lato w mieście 2018″ przez Fundację Inceptio.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w młodszym wieku szkolnym (od 7 do ok. 11 roku życia). Fundacja Inceptio zorganizuje w szkołach 26 warsztatów, których celem jest zainteresowanie uczestników tematyką przestrzeni publicznej. Realizowane będą dwa tematy warsztatów: „Szyldy reklamowe” – uświadomią dzieciom jak dużym problemem jest ekspansja reklam w przestrzeni publicznej, natomiast warsztat „Zieleń miejska” nauczy jak ważne są tereny zielone oraz jak pozytywnie wpływają one na samopoczucie mieszkańców.

Zachęcamy pracowników placówek dziennego pobytu do zgłaszania grup do projektu. Zajęcia zaczynają się 9 lipca 2018 r. i będą trwały do wyczerpania puli 26 warsztatów.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.inceptio.org.pl
Projekt jest dofinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Czy i jak motywować dzieci