Miasto, czyli co? Rodzinne warsztaty architektoniczne w IKM

📅 sobota 22.06.2019
🎫 15zł
Miasto, czyli co? Rodzinne warsztaty architektoniczne w IKM
Czym jest miasto? Jak rozwijał się Gdańsk? Jak kształtowała się przestrzeń publiczna? Podczas rodzinnych warsztatów architektonicznych uczestnicy i uczestniczki poznają przeszłość Gdańsk, po to by wspólnie stworzyć obrazy miasta przyszłości.

Zajęcia odbędą się 22 czerwca w godz. 10.00 – 12.00 w IKM. Prowadzenie: Margareta Sobczak. Wstęp: 15 zł. Zapisy: margareta.sobczak@ikm.gda.pl.

– Poprzez dyskusję i zabawę odkryjemy z jakich części składa się miasto oraz jakie pełni zadania wobec jego mieszkańców. Zagadki oraz zabawa staną się źródłem inspiracji do własnej twórczości – zapowiada prowadząca, Margareta Sobczak.

22.06 | sb | 10:00 – 12:00 | Miasto, czyli co? | warsztaty rodzinne (dzieci w wieku 7- 12 lat + opiekun)
Bilety: 15 zł od dziecka | miejsce: siedziba Instytutu Kultury Miejskiej: ul. Długi Trag 39/40 | zapisy i informacje: margareta.sobczak@ikm.gda.pl.