Miasteczko Książek

Poznań, ul. Ewangelicka (przy Pawilonie)
📅 piątek 21.09.2018 do niedziela 23.09.2018
Miasteczko Książek

W dniach od 21 do 23 września na poznańskim Chwaliszewie po raz pierwszy powstanie Miasteczko Książek organizowane przez Wydawnictwo Miejskie Posnania. Kiermasz, na którym będą gościć znane wydawnictwa, to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszą ofertą na rynku wydawniczym, skorzystać z wyprzedaży i promocji.

W Miasteczku Książek działać będzie Czytelnia, czyli strefa odpoczynku, w której każdy będzie mógł spędzić miło czas w gronie innych miłośników literatury i poszukać dobrej lektury w ramach akcji bookcrossingu. Na dzieci również czeka wiele atrakcji m.in. warsztaty artystyczne i czytanie książek.

Miejsce: Poznań, ul. Ewangelicka (przy Pawilonie)
Termin: piątek 21 września, w godz. 15-18; sobota 22 września, w godz. 10-18; niedziela 23 września, w godz. 10-18.

Program Strefy dla dzieci:
od 15.00 Kolorujemy, czytamy i bawimy się
11.00 Malowanie worków na książki – warsztaty
13.30 Tworzenie zakładek do książek – warsztaty
15.00 Tajniki druku tradycyjnego – warsztaty
16.30 Kolorujemy, czytamy i bawimy się
11.00 Spotkanie z bajarką BajOlą i poznańskimi legendami
12.00 Dawny Poznań – budowanie makiety z papier-mâché
15.00 Tworzenie zakładek do książek – warsztaty
16.30 Kolorujemy, czytamy i bawimy się

Szczegółowe informacje o Miasteczku Książek będą się ukazywać na stronie www.wmposnania.pl oraz na profilu facebook.com/wydawnictwowmp/