Mia i biały lew – wygraj maskotkę filmowego lwa i książkę!

piątek 15.02.2019 do czwartek 28.02.2019

mia i biąły lew

Wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa. Jeżeli kochacie wielką przygodę, głębokie wzruszenia i niepowtarzalne piękno dzikiej przyrody – nie możecie ominąć tego wyjątkowego filmu!

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=7d76K9eZK9Y

Mamy dla Was 3 zestawy filmowych nagród z filmu „Mia i biały lew”: maskotki filmowego lwa i książki!

Napiszcie nam, jakie jest Wasze ulubione zwierzę i dlaczego? Redakcja wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi i przyzna im nagrody.

Maile ślijcie na adres redakcja@miastodzieci.pl. Na zgłoszenia czekamy w dniach 15 -28  lutego. 

książka mia mia i biały lew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za liczny udział w konkursie! Zestawy filmowych nagród z filmu „Mia i biały lew” pofruną do następujących osób:

  • Hania Kubik  (Łódź)
  • Elżbieta Jarosz  (Kraków)
  • Anna Adamczuk (Majdan)

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie