MEGA wakacje w GOjump!

GOjump Kraków mapa

poniedziałek 29.06.2020 do poniedziałek 03.08.2020

MEGA wakacje w GOjump!

Wakacje w tym roku będą MEGA!

Pomyśleliśmy o wszystkich. Przygotowaliśmy coś extra dla tych, którzy tęsknią za podróżowaniem, oraz coś specjalnego dla sportowych zajawkowiczów.

Dla Skoczków ciekawych świata mamy aż 9 turnusów półkolonii tematycznych. Nie opuszczając Krakowa zwiedzimy: Rzym, Tokio, Paryż i inne światowe miasta. Każdy turnus to 5 dni (pon. – pt.) od 7:30 do 17:00, podczas których na uczestników czekają sportowe aktywności, warsztaty tematyczne i wycieczki oraz pyszne jedzonko (3 posiłki dziennie) i najlepsi trenerzy.

KOSZT UDZIAŁU JEDNEGO PASAŻERA TO 549 PLN ZA TURNUS. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Dodatkowo, dla miłośników sportu i treningów przygotowaliśmy GOjump Camp.To 3h mega zajęć, połączonych z zabawą na parku. Zajęcia startują codziennie (pon.-pt.) o 10:00, 13:00 i 16:00.  Zajęcia, które proponujemy, to m.in. Freerunning, Parkour, Gimnastyka, Funjump.

KOSZT UDZIAŁU TO 249 PLN ZA 5 DNI.

W GOjump dbamy o bezpieczeństwo regularnie dezynfekując park i skrupulatnie przestrzegając zaleceń GIS. Tutaj możesz sprawdzić na czym polega nasza GWARANCJA DEZYNFEKCJI

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ MEGA WAKACJI! Szczegóły i zapisy tutaj: https://krakow.gojump.pl/mega-wakacje/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Go Jump Kraków Wrocław LOGO

GOjump Park Trampolin w Krakowie

GOjump to największe parki trampolin w Małopolsce! Czeka na Was łącznie ponad 4 500m2 emocjonujących atrakcji dla Małych i Dużych. Ogromna arena trampolin, baseny z gąbkami, zjeżdżalnie pontonowe, arena do gry w zbijaka, kosze do …

Więcej

Adres:Kontakt:

+48 577 332 335
http://www.gojump.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:półkoloniesportowo