Mega Planszówka – Darmowe Zajęcia dla Dzieciaków

Muszla Koncertowa W Parku Praskim
📅 sobota 20.07.2019
Mega Planszówka - Darmowe Zajęcia dla Dzieciaków
Wraz z Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy zapraszamy na Kreatywne Warsztaty i Zabawy dla Dzieci w ramach Praskiego Lata.

Wspólna zabawa „Mega Planszówka”.
Stworzymy oryginalną grę planszową, ustalimy zasady, zbudujemy pionki, a potem wspólnie w nią zagramy.

Gry to fajna zabawa, ale też nauka. Przy pomocy gier można bardzo skutecznie rozwijać różne kompetencje np : współpracę czy kreatywność Kreatywność natomiast to dziwne zwierzę – żeby ją pobudzić, trzeba zrobić coś innego niż zwykle. Trzeba pozwolić umysłowi odpocząć, wyluzować i obudzić ciekawość.

WSTĘP BEZPŁATNY.
UWAGA! Obowiązują zapisy.
Sobota 20.07.2019r, godz. 10:00
Zgłoszenia na zajęcia prosimy kierować pod numerem telefonu: 535765665 lub mailowo: info@zoomarket.waw.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!