Media Rodzina na Warszawskich Targach Książki

Data wydarzenia: piątek 19.05.2017 do sobota 20.05.2017

Atrakcje rodzinne na Warszawskich Targach Książki Wydawnictwo Media Rodzina

Już w czwartek w Warszawie rozpocznie się wielkie święto książki! W dniach 18-21 maja podczas Warszawskich Targów Książki Stadion Narodowy zamieni się w miejsce pełne miłośników słowa pisanego. Również Wydawnictwo Media Rodzina przygotowało wiele atrakcji dla Czytelników.

Na stoisku 15H jak zwykle moc nowości, specjalny jubileuszowy rabat oraz spotkania z naszymi znakomitymi Autorami.

Najmłodsi czytelnicy na pewno ucieszą się na wieść, że na targach będzie można poznać nowe przygody ulubieńców ze znanych serii: Wesoły Ryjek pozna uroki lata, Ciocia Jadzia zostanie sołtyską na wsi, Sam i Julia wybiorą się do lunaparku, a Kicia Kocia i Nunuś – na spacer.

Nieco starszych zainteresuje z pewnością Daleka droga do wody – niezwykła opowieść z Sudanu o dwójce bohaterów, którzy nawet w niezwykle trudnej sytuacji potrafili odnaleźć w sobie nadzieję.  Młodzieży proponujemy również Życie na podglądzie – błyskotliwą, przewrotnie zabawną opowieść o mężczyźnie, który dowiadując się, że ma raka, postanawia… sprzedać swoje życie na e-bayu. Tylko co się stanie, gdy aukcją zainteresuje się producent telewizyjnego reality show?

Wszystkich fanów twórczości Kerstin Gier i trylogii Silver ucieszy Czerwień rubinu – pierwszy tom Trylogii Czasu. Kolejne odsłony już we wrześniu!

Również smakosze Gorzkiej Czekolady nie będą zawiedzeni. W lesie, nowa powieść Nele Neuhaus na pewno zadowoli wszystkich fanów kryminalnych historii. Komisarze Olivier von Bodenstein i Pia Sander tym razem zmierzą się ze sprawą, która niebezpiecznie splecie się z wydarzeniami sprzed lat i traumą z dzieciństwa Oliviera. A wszystko to na tle malowniczego i bardzo mrocznego lasu…

Targi oczywiście nie mogłyby się odbyć bez spotkań z naszymi niezrównanymi Autorami. Zapraszamy na spotkania w piątek i sobotę:

piątek 19 maja:

14.00 Roksana Jędrzejewska-Wróbel i Agnieszka Żelewska

W piątek o godzinie 14.00 zapraszamy również na warsztaty z Wojciechem Widłakiem (sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/)

sobota 20 maja:

11.00 Aleksandra Kucharska-Cybuch

12.00 Eliza Piotrowska

13.00 Wojciech Widłak i Agnieszka Żelewska

14.00 Wojciech Widłak i Elżbieta Wasiuczyńska

15.00 Barbara Kosmowska

16.00 Józef Wilkoń

Do zobaczenia!

Zobacz miejsce wydarzenia
Media Rodzina na Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo Media Rodzina

WYDAWNICTWO MEDIA RODZINA jest wydawcą książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników dla rodziców oraz audiobooków i innych. Do tej pory wydawnictwo Media Rodzina opublikowało ponad pięćset tytułó

Pośród oferty wydawniczej wyróżniają się: bestsellerowa seria poradników …

Więcej

Adres:

ul. Pasieka 24
61-657 Poznań


Kontakt:

(61) 827 08 60, 827 08 50
Mediarodzina@mediarodzina.pl
http://www.mediarodzina.pl
facebook