Matematyka dla rozwoju dziecka 0-7 lat. Warsztaty i program komputerowy

Warszawa Śródmieście, Ul. Elektoralna 15/22 mapa

piątek 16.11.2018 do sobota 01.12.2018

Matematyka dla rozwoju dziecka w wieku 0-7 lat

Każde dziecko od urodzenia obdarzone jest naturalnymi zdolnościami matematycznymi, które nierozwijane zaczynają zanikać około 3 roku życia. Tymczasem większość dzieci wolałaby zjeść brokuły niż rozwiązać zadanie z matematyki. Okazuje się, że lęk przed matematyką zaszczepiają dzieciom nauczycielki w pierwszych klasach.  Czy wiesz, jak temu zapobiec? Czy jesteś gotów poznać nowe narzędzia, które rozwijają zdolności matematyczne każdego małego dziecka?

Dzieci przejmują lęk przed matematyką i stereotypy dotyczące matematyki od nauczycielek nauczania wczesnoszkolnego. Badania pokazują, że studia pedagogiczne wybierają osoby, które nienawidzą matematyki. Wskaźnik lęku przed matematyką mierzony wśród studentów jest najwyższy na kierunku pedagogicznym.

Kobiety nauczyciele przekazują dzieciom swoje negatywne, pełne stresu i niepokoju nastawienie do matematyki. Dziewczynki szczególnie utożsamiają się ze swoją panią. Dzięki temu potwierdzają stereotyp, że kobiety gorzej radzą sobie z matematyką.

Blisko jedna trzecia dorosłych wolałaby umyć swoja łazienkę niż rozwiązać problem matematyczny.

Czy wiesz, że o każdą pracę ubiegają się cztery osoby, podczas gdy na każdego absolwenta kierunków matematyczno-technicznych czekają dwie oferty pracy. Na świecie wzrasta zapotrzebowanie na pracowników o wysokich umiejętnościach w zakresie inżynierii, matematyki, informatyki, technologii i nauki. W latach 2008-2018 wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów o umysłach ścisłych o 17%.

Czy wiesz, że dziecko może poznawać matematykę od urodzenia? Małe dziecko dysponuje szeregiem zdolności, które ułatwiają naukę matematyki, ale nierozwijane zanikają, najczęściej już od 3 roku życia.

Małe dzieci są urodzonymi naukowcami i inżynierami. Stosując wczesną edukację, zacznij prawidłowo wspierać rozwój, a zapobiegniesz kłopotom w nauce i dysfunkcjom rozwojowym takim jak: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, dysortografia, ADHD i wielu innym.

Jesteś rodzicem małego dziecka? Nie wiesz, jak bawić się, aby rozwinąć jego inteligencję, pamięć fotograficzną i zdolności matematyczne?

Szkolenia dla rodziców prowadzi doktor Aneta Czerska. Znana jest jako ekspert, który inspiruje i uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia.

Termin: sobota 1.12.2018, godz. 15.30

Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wyjątkowy wykład doktor Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysfunkcji?”

piątek 30.11.2018 o godzinie 17:00 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen – kupując pakiet kilku warsztatów możesz zaoszczędzić do 20%. Zobacz cennik i opis promocji: http://cudownedziecko.pl/cennik/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu możesz wziąć udział w szkoleniach:

  • Wczesna nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat
  • Balans emocjonalny – jak pomnożyć inteligencję emocjonalną małego dziecka
  • Tajemnica kreatywności – trening wyobraźni, pamięci i kreatywności

Czy już w pełni sobie uświadamiasz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Jak nauczyć małe dziecko matematyki” oraz oraz wideo prezentujące efekty metody Cudowne Dziecko® znajdziecie Państwo na stronie https://cudownedziecko.pl/dt_catalog/matematyka-dla-dzieci/

Naukę liczenia i rozwój zdolności matematycznych ułatwia program komputerowy, który można używać od urodzenia do 13 roku życia, gdyż zawiera m.in. bazę tysięcy działań dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia liczb naturalnych, ułamków zwykłych, dziesiętnych i liczb ujemnych, a także obliczanie procentów. Program jest dostępny w sprzedaży tylko dla absolwentów szkolenia.

programy-czytanie-matematyka 

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, że będziesz rozwijać naturalne zdolności matematyczne i weźmiesz udział w szkoleniu, to przeczytaj jedyną publikację naukową na temat rozwoju dziecka i wczesnej edukacji.

czytanie-dla-rozwoju-nauka-czytania-globalnie-dzieci-0-6-lat

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Matematyka dla rozwoju dziecka 0-7 lat. Warsztaty i program komputerowy

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl