Matematyka dla rozwoju dziecka 0-10 lat

Plac Kościuszki 3, 32-640 Zator , województwo małopolskie mapa

wtorek 01.01.2019 do sobota 12.01.2019

Matematyka dla rozwoju dziecka w wieku 0-7 lat

Większość dzieci wolałaby zjeść brokuły niż rozwiązać zadanie z matematyki. Czy wiesz, że lęk przed matematyką zaszczepiają dzieciom nauczycielki w pierwszych klasach. Czy wiesz, jak temu zapobiec? Czy jesteś gotów poznać nowe narzędzia, które rozwijają zdolności matematyczne każdego małego dziecka? Jeśli nie będziesz ich rozwijać, to wygasną – począwszy od 3 roku życia.

Dzieci przejmują lęk przed matematyką i stereotypy dotyczące matematyki od nauczycielek nauczania wczesnoszkolnego. Badania pokazują, że studia pedagogiczne wybierają osoby, które nienawidzą matematyki. Wskaźnik lęku przed matematyką mierzony wśród studentów jest najwyższy na kierunku pedagogicznym.

Kobiety nauczyciele przekazują dzieciom swoje negatywne, pełne stresu i niepokoju nastawienie do matematyki. Dziewczynki szczególnie utożsamiają się ze swoją panią. Dzięki temu potwierdzają stereotyp, że kobiety gorzej radzą sobie z matematyką.

Blisko jedna trzecia dorosłych wolałaby umyć swoja łazienkę niż rozwiązać problem matematyczny.

Czy wiesz, że o każdą pracę ubiegają się cztery osoby, podczas gdy na każdego absolwenta kierunków matematyczno-technicznych czekają dwie oferty pracy.

Na świecie wzrasta zapotrzebowanie na pracowników o wysokich umiejętnościach w zakresie inżynierii, matematyki, informatyki, technologii i nauki. W latach 2008-2018 wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów o umysłach ścisłych o 17%.

Czy wiesz, że dziecko może poznawać matematykę od urodzenia? Małe dziecko dysponuje szeregiem zdolności, które ułatwiają naukę matematyki, ale nierozwijane zanikają, począwszy od 3 roku życia.

Małe dzieci są urodzonymi naukowcami i inżynierami. Stosując wczesną edukację, zacznij prawidłowo wspierać rozwój, a zapobiegniesz kłopotom w nauce i dysfunkcjom rozwojowym takim jak: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, dysortografia, ADHD i wielu innym.

Jesteś rodzicem małego dziecka? Nie wiesz, jak bawić się, aby rozwinąć jego inteligencję, pamięć fotograficzną i zdolności matematyczne?

Ucz się od najlepszego specjalisty rozwoju małego dziecka, autorki licznych publikacji dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Doktor Aneta Czerska przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić kilka szkoleń z cyklu Uniwersytet Rodziców®.

Termin: sobota 12.01.2019, godz. 15.30

Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wyjątkowy wykład doktor Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysfunkcji?”

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

piątek 11.01.2019 o godzinie 17:00 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Obowiązują zapisy.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen – kupując pakiet kilku szkoleń możesz zaoszczędzić 50 zł na drugim i 100 zł na trzecim szkoleniu lub czwartym.  Zobacz cennik i opis promocji: http://cudownedziecko.pl/cennik/

 

Podczas szkolenia dowiesz się m.in.:

  1. Jak powinny wyglądać pierwsze książki dziecka, aby wzmagały zainteresowanie tekstem? Jak powinny wyglądać ilustracje? W jaki sposób książki dla maluszków rozleniwiają umysł i utrudniają późniejszą naukę czytania?
  2. Skąd wiadomo, że czytanie dziecku bajek nie wzbudza w nim miłości do książek i chęci samodzielnego czytania? Jak zatem powinien wyglądać wieczorny rytuał i kontakt dziecka z książkami?
  3. Jak przez czytanie można przyspieszyć rozwój słuchu i mowy? Jakie 7 umiejętności powinno osiągnąć dziecko w zakresie wzroku i w jaki sposób wykorzystać do tego rozwoju czytanie?

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu możesz wziąć udział w szkoleniach:

  • Wczesna nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-7 lat
  • Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka
  • Balans emocjonalny

Czy już w pełni sobie uświadamiasz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 222923142 lub 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Jak nauczyć małe dziecko matematyki” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziecie Państwo na stronie CudowneDziecko.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Matematyka dla rozwoju dziecka 0-10 lat

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl

 
 

Polecamy