Maszynownia: Utkane – warsztaty szycie dla najmłodszych

📅 sobota 06.04.2019
🎫 10zł
Maszynownia: Widzialne - niewidzialne. Warsztaty

Warsztaty rodzinne MASZYNOWNIA skierowane są dla dzieci od lat 6 do 12 i odbywają się zawsze w pierwszą sobotę miesiąca.

Zapraszamy gorąco na warsztaty twórcze, podczas których zainspirowani wystawą czasową Baltic Mini Textile poznamy arkany tkactwa artystycznego!

Warsztaty poprowadzi Aurelia Buczek, artystka wizualna. Inicjatorka projektów społecznych w rewitalizowanych dzielnicach Trójmiasta.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

Bilety – 10 zł koszt udziału jednego uczestnika, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

06.04.2019 Sobota, godz. 11:00