Maszynownia: Tajemniczy bohater – warsztaty

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1
📅 sobota 02.06.2018
Maszynownia: Tajemniczy bohater – warsztaty

Jego kolor jest niezwykły, a w dotyku jest milutki.
Czasami coś powie, czasami tylko zamruczy.
Z okazji dnia dziecka schował się w naszym muzeum.
W sobotę, 2 czerwca o godzinie 11, dowiemy się kto to taki.
To nie koniec! Kiedy już poznamy czteronogiego bohatera wędrówek po Gdyni, wspólnie wykonamy ręczną robótkę. Co to będzie? Tajemnica!

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.
Prosimy o kontakt z ośrodkiem edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową (zapisy@muzeumgdynia.pl) lub telefonicznie (58 662 09 36/37/38).
Bilet wstępu na warsztaty kosztuje 20 zł.
Z okazji dnia dziecka, każdy uczestnik warsztatów otrzyma książkę.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!