Maskotka, która ma przypominać dzieciom o myciu rąk!

Arkady Wrocławskie mapa

poniedziałek 12.10.2020 do sobota 07.11.2020

Maskotka, która ma przypominać dzieciom o myciu rąk!

Nikt nie ma wątpliwości, że częste mycie rąk to skuteczny sposób na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusów. Wiedzą o tym nawet dzieci. Czasami jednak w ferworze zabawy zapominają o tej niezwykle ważnej czynności. Przypominać ma im o tym Pucuś. Sympatyczną maskotkę wraz z książeczką edukacyjną można otrzymać za zakupy w Arkadach Wrocławskich.

Ma pomarańczowe futerko, szeroki uśmiech i… zawsze czyste rączki. Przybył do Arkad Wrocławskich, aby zachęcić najmłodszych do regularnego mycia dłoni. Nic więc dziwnego, że sam świeci przykładem! Jak otrzymać bezpłatną maskotkę Pucusia oraz przedstawiającą bohatera książeczkę dla dzieci wraz z tabelką do zbierania punktów za mycie rączek?

Wystarczy zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich za min. 200 zł na maksymalnie 3 paragonach. Następnie należy udać się do punktu obsługi akcji. Znajduje się on na poziomie 0 Arkad Wrocławskich, w pobliżu kawiarni Grycan. Czynny jest w poniedziałki, środy, piątki i soboty w godz. od 11:00 do 19:00. Akcja trwa od 12 października do 7 listopada 2020 roku lub do wyczerpania zapasów maskotek. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 pluszaki. Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej centrum handlowego.

Bezpieczne zakupy w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie dokładają wszelkich starań, aby ich klienci czuli się podczas zakupów komfortowo i bezpiecznie. Po ponownym otwarciu galerii wrocławskie centrum handlowe przeprowadziło kampanię informacyjną na temat rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 i konieczności zachowania dystansu oraz przestrzegania zasad higieny. Objęła ona nie tylko działania na terenie obiektu, ale również media społecznościowe, gdzie publikowano filmy instruktażowe dotyczące bezpiecznych zakupów. Akcja „Dołącz do grona przyjaciół Pucusia” to kolejne z działań Arkad Wrocławskich, mające na celu edukację z zakresu przestrzegania zasad higieny. Tym razem o konieczności częstego mycia rąk postanowiono przypomnieć najmłodszym. Organizatorzy mają nadzieję, że sympatyczna maskotka Pucusia pomoże rodzicom w kształtowaniu nawyków mycia rąk u swoich pociech.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:zabawkizdrowie