Marzenie Zuzi – jaką moc ma chmura tęczowego pyłu? Książka dla dzieci

poniedziałek 29.06.2020 do niedziela 12.07.2020

Marzenie Zuzi – jaką moc ma chmura tęczowego pyłu? Książka dla dzieci

Sądzicie, że dobre wróżki nie istnieją? Poznajcie najnowszą część przygód Zuzi, która też kiedyś w nie wątpiła, a z pewnością zmienicie zdanie!

Rezolutna blondyneczka podbiła już dziecięce serca, a teraz powraca w kolejnej, odrobinę nietypowej odsłonie. Nakładem Wydawnictwa Skrzat właśnie ukazał się nowy tom z serii „Zuzia i dobre wróżki” autorstwa Anny Potyry. Ta urocza historia, wraz z pięknymi ilustracjami Agnieszki Filipowskiej, zaczaruje Was od pierwszego wejrzenia!

„Chcę być dorosła jak mamusia” – pomyślała dziewczynka, przytulając czule misia Fredzia. Nie wiedziała, że kolejny ranek przywita już jako pani Zuzanna! W końcu nadeszły jej piąte urodziny, a w tak uroczystym dniu wszystkiego można się spodziewać. Zwłaszcza gdy za przyjaciółki ma się wróżki, a prezent okraszono szczyptą magii. Zuzia szybko zrozumiała, że obdarowano ją… spełnionym marzeniem! Bez zastanowienia założyła mamine pantofelki i zabrała Hultaja na dostojny spacer. Jakież zdziwienie wywołała na placu zabaw i w szkole!

Kto włożył różdżkę w ten cały galimatias? Czy najpyszniejsze lizaki zawsze smakują tak samo? I jak wielkie może być dziecięce serce? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszej części!

Autor: Potyra Anna
Ilustracje: Agnieszka Filipowska
Seria wydawnicza: Zuzia i Dobre Wróżki
Format: 210×240
Objętość: 72
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo Skrzat

Marzenie Zuzi – jaką moc ma chmura tęczowego pyłu? Książka dla dzieci
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie