Marionetki Clowna Pinezki w Mieście Aniołów

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26
📅 niedziela 16.10.2016
clown-pinezka teatr miasto aniołów
Spektakl tworzą Marionetkowe Gwiazdy, które występowały w różnych spektaklach przez 30 lat historii teatru, m.in.: „PinezShowka”, „Jajo”, „Bajoro Łabędzie”, „Uśmiechnij się słoneczko”, „Śmieciotek”, „Zielona Kraina”, „Gdzie jest Bubu?”, „Balonik”, „Elfija Kurdululum”, „Arlekinada”, „Bardzo dziwna bajka” oraz „Pinezkologia”.

Wszystkie marionetki ręcznie robione przez Przemysława Grządzielę dyrektora Teatru Pinezka. Clown Pinezka objechał z tymi spektaklami i z tymi marionetkami prawie cały świat i zdobył bardzo wiele nagród na różnych festiwalach. Dodatkową atrakcją jest muzyka na żywo z oryginalnej hiszpańskiej katarynki „barrel piano” Flaventia.

Niedziela 16 październik godz. 12.30 „Marionetki Clowna Pinezki”

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

Bilet: 10 zł.