Manutornister – targi zajęć pozaszkolnych

Manufaktura mapa

czwartek 01.09.2016 do niedziela 04.09.2016

manutornister zajęcia nowy rok szkolny

Przed nami szósta już edycja Targów Zajęć Pozaszkolnych Manutornister. Od pierwszego dnia września w rotundzie galerii handlowej Manufaktury ponad 25 wystawców przedstawi pomysły na spędzanie wolnego czasu po szkole, rozwijanie pasji i hobby.

1-4.09.2016

Manutornister – targi zajęć pozaszkolnych

Artystyczną propozycję przedstawi Szkoła Muzyczna Yamaha Łódź, która zaprosi do zabawy z dźwiękiem. Centrum Tańca i Zabawy „Twister” zorganizuje warsztaty tańca nowoczesnego i stworzy balonowe Zoo. A Wszystkich miłośników tańca w radosnym klimacie utrzyma Szkoła Tańca Egurrola Dance Studio, która w tym roku świętuje rocznicę otwarcia, prezentując krótkie taneczne show oraz lekcje pokazowe.

Dzieci, w których drzemie talent językowy zapraszamy na lekcje w Alliance Francaise, którego siedziba znajduje się w Manufakturze. Języka japońskiego można uczyć się w B.J. Language Centre, a na lekcje języka hiszpańskiego zaprasza Casa de la Lengua. Młodzi lingwiści będą mieli możliwości pogłębiania swej wiedzy również w British Centre, Centrum Językowym, Berlitz, British International School of University of Łódź czy English Language Centre Uniwersytetu Łódzkiego. Na kursy przygotowawcze zapraszają również MiG – Szkoła Języka Angielskiego oraz Wonderland – Centrum Języków Obcych i Profi-Lingua. Na targach zaprezentuje się także po raz pierwszy Szkoła Języków Obcych Mała Lingua & Lingua Teens Space Grupa PWN, skierowana głównie do dzieci w wieku 6-9 lat.

Creative Club przygotowało stoisko, prezentujące ofertę zabaw z nowinkami technologicznymi. Zaprezentują sposoby na doskonalenie logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Kreatywną formę spędzania wolnego czasu proponują również instruktorzy ze szkółki Szach Mat, zachęcając do nauki szachów, królewskiej gry rodem z Indii.

Dorośli będą mogli zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną Liceum GJ, Darmowej Szkoły Cosinus i I LO dla Dorosłych w Konstantynowie Łódzkim.

Sporo będzie się działo także na rynku Manufaktury, gdzie staną 3 mini korty do nauki gry w tenisa: Fundacji EUROTENIS Akademickiego Związku Sportowców oraz Miejskiego Klubu Tenisowego. Będzie też można wybierać spośród innych dyscyplin: swoją ofertę przedstawi łódzki Fight Club (sztuki walki) oraz Akademia Futbolu. Jak co roku, pojawi się stoisko grupy Capoeira Łódź, która tym razem obiecała uczestnikom targów wyprawę w gorące, brazylijskie klimaty. Właśnie stamtąd wywodzi się sztuka walki, mocno inspirowana egzotycznym tańcem. Stoisko zostanie przyozdobione prawdziwymi palmami, które na co dzień można oglądać w łódzkiej palmiarni. Z kolei Stacja Nowa Gdynia kusi szeroką ofertą zajęć na pływalniach – poza oczywistą poprawą kondycji podczas treningów pływania, oferta zawiera również naukę gry w badmintona, squasha i tenisa, spotkania literackie i plastyczne, kręgielnię…

W piątek, 2 września akcję związaną z początkiem roku szkolnego organizuje w piątek na plaży Fundacja Dzieci Łodzi. W wioskach sportowo-artystycznych dzieciaki będą brały udział w zajęciach i konkursach – zagrają w piłkę podczas turnieju zorganizowanego przez Amatorską Ligę Siatkówki Plażowej, poćwiczą golfa, potem piłkę nożną na boisku przygotowanym przez Akademię Futbolu. Dla najmłodszych przygotowana będzie strefa artystycznych animacji, dla starszych sparingi z rugbistami z Budowlanych Łódź.

Po szczegóły zapraszamy na Targi Manutornister – rynek i rotunda galerii handlowej w Manufakturze 1-4.09.2016r.

http://www.manufaktura.com/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także