Mamy z naszych ulubionych książek – zabawa plastyczna

Biblioteka Manhattan
📅 wtorek 18.05.2021 do sobota 22.05.2021
Mamy z naszych ulubionych książek - zabawa plastyczna
Którą książkową mamę Ty lubisz najbardziej? Zapraszamy naszych czytelników klas 0-3 do udziału w zabawie plastycznej pod hasłem: „Mamy z naszych ulubionych książek”. Puśćcie wodze wyobraźni i podzielcie się z nami swoją wyjątkową wizją! My natomiast utworzymy wystawę Waszych prac, którą będzie można obejrzeć w Bibliotece Manhattan. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami zabawy.

Mamusia Muminka zawsze ma przy sobie swoją czarną torebkę.
Mama Tsatsikiego Johanssona gra za gitarze basowej w zespole rockowym.
Mama Koraliny zamiast oczu ma czarne guziki.
Mama Kangurzyca nosiła swoje Maleństwo w torbie na brzuchu.
Mama Świnki Peppy nosi pomarańczową sukienkę.
Mama Meridy została zmieniona w niedźwiedzicę.
Mama Miziołka – Mamiszon – była wieczną nastolatką.

A którą książkową mamę Ty lubisz najbardziej?

Stwórz jej portret i przynieś do naszej biblioteki.

Zasady naszej zabawy:

• Twórcza inwencja mile widziana! Technika jest dowolna, prosimy jednak o format A4.
  • Dostarcz nam swoją pracę osobiście lub przesyłając na nasz adres:

Biblioteka Manhattan
al. Grunwaldzka 82

• Wszystkie otrzymane prace umieścimy na wystawie.
  • Podpisz swoją pracę na odwrocie imieniem, nazwiskiem (lub pseudonimem) oraz podaj swój wiek.
  • Termin dostarczania prac to 04.05.2021-22.05.2021 (licząc datę stempla pocztowego).
  • Prace będzie można oglądać w dniach 24.05.2021-19.06.2021.
  • Przy okazji wizyty w Bibliotece Manhattan wszyscy autorzy prac będą mogli do końca maja wylosować upominek za udział w naszej zabawie.
  • Przekazanie upominków możliwe jest jedynie poprzez odbiór osobisty!
  • Po zakończeniu wystawy wszystkie prace będzie można zabrać do domu. Będą na Was czekały przez cały czerwiec 2021.
  • Do pracy wysyłanej pocztą należy dołączyć wydrukowaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku pracy dostarczanej osobiście istnieje możliwość wypełnienia zgody na miejscu.
    (link do formularza: formularz)