Mamy Targ – targi rodzinne w Łodzi

Łódź, ul. Tymienieckiego 22G mapa

niedziela 11.09.2016

W niedzielę 11 września zapraszamy na pierwszą edycję targów rodzinnych MAMY TARG. Znajdą coś dla siebie przyszłe mamy i tatowie, świezo upieczeni rodzice, a także Ci, których pociechy już uczęszczają do szkoły lub przedszkola.  

11 września 2016 (niedziela)
godz. 11-17

MAMY TARG – pierwsza edycja targów rodzinnych

Mamy Targ to warsztaty, na których młodzi rodzice będą mogli zasięgnąć porad specjalistów, zaopatrzyć się w wiele funkcjonalnych i potrzebnych do pielęgnacji dziecka rzeczy, a także nawiązać nowe znajomości. . To pierwsze tego typu targi w Łodzi, skierowane do kobiet w ciąży, młodych rodziców, a także rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Mamy Targ to miejsce, w którym poznacie piękne produkty zaprojektowane z wyobraźnią i myślą o dziecięcej wygodzie. Będziecie mogli nabyć ubranka, zabawki czy artykuły wyposażenia wnętrz dla dzieci oraz artykuły dla mam (także przyszłych :)). Poznacie ofertę zajęć dodatkowych dla dzieci w Łodzi i okolicy. Na rodziców czeka dużo inspiracji, a na dzieci – liczne niespodzianki.

Można spędzić na targach cały dzień – czeka na was także strefa jedzenia, z uwzględnieniem tych najbardziej wymagających gustów.

Do zobaczenia wkrótce!

Kontakt dla wystawców:
dominika@mamytarg.pl
iwona@mamytarg.pl

Odwiedź wydarzenie na Facebooku

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także