Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy na nasze nowe spotkania Mamy Czas!

Rozpoczynamy nowy cykl spotkań, podczas których chcemy dać mamom możliwość porozmawiania o ważnych dla nich sprawach, podzielenia się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, a także spędzenia chwili na relaksacji. Spotkania poprowadzi Ksenia Pomian-Rusinek, aktorka i wokalistka, dyplomowany artterapeuta, która od kilku lat prowadzi zajęcia na temat uwalniania emocji, radzenia sobie ze stresem oraz rozwoju komunikacji i prezentacji.

Zaczynamy we wtorek 24 października o godzinie 15:00.

Tematem pierwszego spotkania będzie:
“Jak wspierać i dać siłę swojemu dziecku”.

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Nie jest w stanie uchronić swoich pociech przed wszystkimi trudnościami, ale może dać im siłę do pokonywania przeszkód i trudności, podnoszenia się po upadku, odwagi do stawiania czoła wyzwaniom, realizacji marzeń, walki o siebie i wiary w swoje siły. Jak to robić? Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym!

Samodzielne Rodzicielstwo

Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Spotkanie będzie trwało około godziny, a potem będzie pół godziny relaksacji. Zapraszamy z dziećmi! Podczas pierwszej części spotkania dzieci będą z rodzicami, a w czasie relaksacji dziećmi zajmie się animator.

 

601 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent