MaMoMi – instalacja performatywna

MaMoMi – instalacja performatywna

Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16
🗺 mapa
📅 piątek 27.09.2019 do niedziela 29.09.2019
🎫 20zł
MaMoMi - instalacja performatywna
Instalacja performatywna Izy Chlewińskiej dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów.

MaMoMi działa na wszystkie zmysły dziecka. Wykorzystuje naturalną potrzebę zabawy i ciekawość dzieci. Poprzez ruch, obserwację, elementy wizualne i dźwięk wpływa na rozwój zdolności społecznych, poznawczych i percepcyjnych. Dziecko może aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu lub tylko je obserwować.

Sensualna przestrzeń, w której wszystko podlega prawom surrealistycznego świata. Wiszące kule, latające ryby, sensoryczne rękawy i zgniecione planety będzie można przesuwać, ściągać na ziemię, podrzucać i bawić się nimi, aby stawały się tym, czym chcemy. Dźwięk w przestrzeni będzie odzwierciedlać harmonię kosmosu. Przewodnikiem po tym fantastycznym świecie będzie wyobraźnia i głos, który mówi kilkoma językami. Podczas spektakli dwie performerki zbadają przestrzeń i wzajemne relacje za pomocą ruchu i choreografii. Ich zabawa z ciałem, jego ciężarem, długością i szerokością to początek wspólnego działania z dziećmi i ich opiekunami. Światło, subtelne wizualizacje i zapach wprowadzą was w stan relaksu ciała i umysłu.

MaMoMi to przestrzeń, w której można odpocząć, umocnić kontakt z dzieckiem, spędzić z nim dobry czas, a później przenieść to doświadczenie do domu.

Najbliższe MaMoMi:
27, 28, 29.09 / 10.00, 11.30, 13.00 / 30 MIN
Świetlica / Wiek 0,5-2 lat /
Bilety niezależnie od wieku 20 PLN

Jak to działa?
Ubierz się w luźne, wygodne ubrania, które nie ograniczają ruchów.
Przyjdź minimum 15 minut przed rozpoczęciem, zdejmij płaszcz i buty przed wejściem.
Czas trwania to 30 minut, odliczany od wejścia ostatniego widza.

Wewnątrz instalacji swobodnie zmieniaj miejsca pobytu i sposoby uczestnictwa. Możesz siedzieć, leżeć, dołączyć do działania, bawić się, dotykać, obserwować, spać, płakać, głośno wykrzykiwać, cieszyć się, śpiewać…

Po 30 minutach performerzy wychodzą z przestrzeni, a widzowie decydują o wyjściu, bądź pozostaniu w środku (maks. 15 minut).
Opiekunowie również zobowiązani są do wykupienia biletów.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie