Mamo! Tato! Przygotuj swoje dziecko do przedszkola.

Ciuchcia Puch Puch Targówek, ul. Łokietka 7, Ciuchcia Puch Puch Bielany, ul. Klaudyny 28A
📅 sobota 07.10.2017
Rekrutacja do dwujęzycznego przedszkola trwa - dołącz do naszej Ciuchci

W obecności opiekuna dziecko z większą ufnością wchodzi w nowe środowisko, łatwiej nawiązuje kontakt z innymi dziećmi. Obecność bliskiej osoby jest gwarancją jego niezależności i bezpieczeństwa.

Podczas najbliższych zajęć wspólnie poćwiczymy, pośpiewamy, weźmiemy  udział w zabawach rytmicznych i wykonamy pracę plastyczną. Szykuje się świetna zabawa.

Dzięki zajęciom MiniCiuchcia, dziecko łatwiej rozstanie się z mamą i tatą wtedy, gdy nadejdzie czas pójścia do żłobka  czy przedszkola.

Termin: 7 października (sobota)

godz.10.00-11.00 Ciuchcia Puch Puch Targówek, ul. Łokietka 7, zacisze@puchpuch.pl godz.11.00-12.00 Ciuchcia Puch Puch Bielany, ul. Klaudyny 28A, bielany@puchpuch.pl

Koszt zajęć 25 zł. Na zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły na  www.puchpuch.pl oraz u dyrektorów placówek.