Mamo, tato poturlaj się ze mną!

środa 01.10.2014

Pokład – Przymorski Klub Rodzica zaprasza na spotkanie z Martą Baj-Lieder, która opowie nam o tym jak można bawić się z dzieckiem na dywanie, dlaczego tak ważne jest turlanie, dotykanie i całowanie swojego dziecka. Przy okazji porozmawiamy o tym, czym jest integracja sensoryczna i dlaczego jest tak ważna w rozwoju dziecka. Rodzice dowiedzą się jak można bawić się z dzieckiem poprzez zabawy związane z dotykiem czy masażem na co dzień.

Pokład – Przymorski Klub Rodzica zaprasza na spotkanie

 

„Mamo, tato poturlaj się ze mną!" 

 

z Martą Baj-Lieder, która opowie nam o tym jak można bawić się z dzieckiem na dywanie, dlaczego tak ważne jest turlanie, dotykanie i całowanie swojego dziecka. Przy okazji porozmawiamy o tym, czym jest integracja sensoryczna i dlaczego jest tak ważna w rozwoju dziecka. Rodzice dowiedzą się jak można bawić się z dzieckiem poprzez zabawy związane z dotykiem czy masażem na co dzień.

 

Zapraszamy 1 października (środa) o godz. 11:15 do WiMBP filia nr 9, ul. Jagiellońska 8 (niedaleko Krainy Zabawy)

 

Marta Baj-Lieder – z zawodu jest nauczycielem i logopedą wczesnej interwencji w przedszkolu „Bajeczne przedszkole" oraz w Centrum Terapii LOGOP. Ponadto jest terapeutą SI, prowadzi terapię ręki i jest instruktorką masażu Shantala i noszenia dzieci w chuście. Autorka książki „Barwy Świata", w której znajdują się rymowanki i zabawy dla maluchów wspomagające poznawanie kolorów.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie