Mamaville Targi Warszawa

EXPO XXI Warszawa Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe; ul. Prądzyńskiego 12/14
📅 niedziela 31.03.2019
Plakat Targi Mamaville Wraszawa EXPO XXI (1)

Mamaville to największe wydarzenie w Warszawie skierowane do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową.

Organizatorzy wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zmienili miejsce targów.
Zapraszają nowych gości i tych, którzy odwiedzają targi regularnie.
EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe to:
•lokalizacja w centrum stolicy
•możliwość dotarcia komunikacją miejską
•parking na 700 miejsc
•duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
•przestronna strefa dla mamy i dziecka
•atrakcyjna strefa relaksu

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. W jednym miejscu Organizatorzy zebrali oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Promują aktywne mamy, działając zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców – najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.
Niedziela 31 marca z Mamaville, to świetny pomysł na rodzinne wyjście, a w nim:
• Strefa zakupów
U wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż:ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi;dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka
• Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych
Organizatorzy promują lokalne miejsca oraz prezentują najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach
• Strefa relaksu
Na tę edycję organizatorzy zadbali o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść. Tu także spotkacie lokalnych wystawców, najlepsze foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.
Targi Mamaville to cykliczna impreza odbywająca się w pięciu polskich miastach:Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu.

Nadchodząca edycja:
• WARSZAWA
Mamaville Targi Warszawa vol.17
Niedziela // 31 marca // EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 – 17:00

Link do wydarzenia na FB: https://web.facebook.com/events/262594294432825/
Więcej informacji o targach i harmonogramie warsztatów na http://www.bit.ly/mvtargi2019