MamArt – Warsztaty Książka MAMY

📅 środa 15.06.2011
MamArt – Warsztaty Książka MAMY
Projekt MAMART – "Spróbujmy, jak kiedyś, patrzeć oczami dziecka, a wtedy łatwiej je będzie nam zrozumieć."  – Warsztaty edukacyjno-artystyczne dla mam z dziećmi.
Zajęcia w ramach projektu odbywać sie będą cyklicznie, w środy w godzinach 13:00-15:00.
Na potrzeby projektu stworzyliśmy specjalny kącik dla dzieci, w którym maluchy będą miały okazję do wspólnych zabaw. Podsumowaniem projektu będzie wystawa zorganizowana w przestrzeni CSW „Łaźnia”. Koncepcja i koordynacja: Małgorzata Pawelec
Oferujemy mamom możliwość spędzenia czasu z dzieckiem w nowy, niecodzienny sposób. Projekt ma na celu ukazanie różnych form zabaw oraz technik stymulujących rozwój dziecka, a także poprzez wspólne działanie, umocnienie więzi między matką a jej pociechą. Projekt jest szansą rozwoju nie tylko dla dziecka ale również dla opiekującego się nim rodzica. Chcemy zabieganym kobietom pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu swoich pasji. W ramach warsztatów zaplanowaliśmy 4 rodzaje zajęć:
– książkę MAMY,
– tworzenie biżuterii,
– stylizację i wizaż,
– jogę.
Dodatkowo odbędą się również spotkania z psychologiem.
Główny organizator: Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” ; Organizator: Księgarnia Gdańsk
Partnerzy:  Wydawnictwo EneDueRabe, Akademia Pozytywnej Inspiracji, Stowarzyszenie „PROM* kultura” ;
Patroni medialni: miastodzieci.pl; minitrojmiasto.pl; trojmiasto.pl; independent.pl oraz Radio Gdańsk.