Mamalucha – Ruchy, Maluchy! Warsztat dla rodziców i dzieci do lat 4, Lublin

Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, Wyżynna 16, Lublin mapa

wtorek 20.09.2016

Jak dbać o harmonijny rozwój swojego dziecka? W jaki sposób wzmacniać z nim więź? Jak wspomagać rozwój świadomości własnego ciała i przestrzeni u najmłodszych? Na te i wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź na warsztacie „Ruchy, Maluchy!”. I to nie w teorii, ale w praktyce!

Zapraszamy na warsztat Ruchu Rozwijającego, który poprowadzi Magdalena Urban-Trznadel. Ruch Rozwijający to metoda pracy bazująca na tzw. baraszkowaniu, czyli beztroskiej, radosnej zabawie rodzica z dzieckiem. Baraszkowanie, choć wydaje się nieistotne, spełnia bardzo ważną funkcję – pozwala na odkrycie swoich możliwości, poznanie drugiego człowieka i zaufanie mu, daje możliwość bycia razem i poczucia radości płynącej z ruchu. Zabawy oparte na tej metodzie są okazją do rozwijania u dzieci pozytywnego stosunku do siebie i otaczającego świata, budowania więzi emocjonalnych i poczucia bezpieczeństwa.

Magdalena Urban-Trznadel – mama dwojga dzieci – sześcioletniej Antosi i niespełna dwuletniego Wojtka. Od czasu ukończenia studiów pracuje z dziećmi – wcześniej jako nauczyciel, wychowawca świetlicy, obecnie jako logopeda, terapeuta metody Tomatisa. Uwielbia być mamą i pracować z dziećmi. Uważa, że dzieciństwo to najważniejszy okres w życiu.

20.09.2016 r., godz. 10.30-12.00

Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”

Wyżynna 16, Lublin

koszt uczestnictwa: 10 zł

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
DDK Czuby Południowe

Dzielnicowy Dom Kultury Czuby Południowe

Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe” to kolejne miejsce na mapie kulturalnej Lublina, które powstało z inicjatywy mieszkańców dzielnicy. Zadanie utworzenia tego miejsca powierzono Dzielnicowemu Domowi Kultury „Węglin”, który od 2011 roku działa na rzecz dzielnic: …

Więcej

Adres:

ul. Wyżynna 16
20-560 Lublin


Kontakt:

(81) 466 59 18
info@ddkczubypoludniowe.pl
http://www.ddkczubypoludniowe.pl
facebook

Zobacz także