Mama. Wystawa. Litograf Studio

Litograf, ul. Dolnych Młynów 10
📅 sobota 05.05.2018 do sobota 26.05.2018
Zróbmy sobie święto mam

Dzień dobry, Jestem właścicielką niezwykłego miejsca w Krakowie. Wymyśliłam to miejsce, bo moją najcenniejszą umiejętnością jest to, że potrafię drukować z kamienia wapiennego. Otworzyłam pracownię Litograf, dedykowaną technice litografii – drukowania z kamienia.

Ale nie tylko…w pracowni posługujemy się starodawnymi technikami artystycznymi. Pracownia znajduje się na terenie dawnej fabryki tytoniu, zwanej obecnie kompleksem Dolne Młyny.

Zróbmy sobie święto mam. To zabawa, do której zapraszamy Matki. Matka jest tematem wystawy, a dokładnie dotyk i relacja z Matką. Na warsztat graficzny bierzemy dłonie – ich zdjęcia, strukturę skóry, odciski, zdjęcia momentów, w których dotyk Matki był dla Was ważny.

Dotyk to moc macierzyństwa. Dotyk buduje relację. Dotyk przekazuje emocje. Niech motywem przewodnim stanie się dłoń lub nawet całe dwie dłonie.

Każdy może przesłać materiał, z którego skorzystamy do stworzenia instalacji graficznej. Przyjdźcie w Dzień Mamy na Dolne Młyny i odnajdźcie swoje zdjęcie przetworzone artystycznie.

Obdarujmy mamy wspólnym wyjściem, obdarujmy się swoją obecnością.

Wernisaż 26 maja 2018 godz.17:00

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Justyna Mazur 511 815 738