Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Królik i Misia

Mama wraca do pracy

📅 piątek 26.07.2013
Mama wraca do pracy

Zapraszają MAMY:
•    przebywające na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym
•     bezrobotne lub nieaktywna zawodowo
•    chcące wrócić do pracy po przerwie lub poszukujące zatrudnienia

Akcja "Mama wraca do pracy" to wydarzenie przygotowane specjalnie dla mam planujących powrócić do aktywności zawodowej, szukających pracy, a także tych, które chcą dowiedzieć się więcej o godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Podczas spotkania, każda mama będzie miała okazję wysłuchać interesujących wystąpień specjalistek, które od lat wspierają kobiety chcące powrócić do pracy po przerwie związanej z opieką nad dzieckiem/dziećmi. Doradczyni zawodowa, psycholożka, prawniczka i specjalistka ds. rekrutacji przekażą Mamom wiele przydatnej wiedzy na temat rozwiązań ułatwiających powrót do aktywności zawodowej. Opowiedzą o swoich doświadczeniach, pokażą dobre przykłady, wzmocnią motywację  i pozytywne nastawienie do zmian.

Mamy będą też mogły wziąć udział w warsztatach "Mama na rynku pracy", podczas których, w małych grupach podyskutują o problemach związanych z powrotem do pracy i spróbują znaleźć możliwe ich rozwiązania.

Na zakończenia każda mama będzie mogła indywidualnie porozmawiać ze specjalistkami, skonsultować swoje problemy, zadać ważne dla siebie pytania.

Mamy też niespodziankę: podczas akcji odbędzie się loteria – do wygrania spotkanie  z osobistą stylistką (analiza kolorystyczna, indywidualna nauka makijażu, stylizacja)!

A wszystko to w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie, w towarzystwie innych Mam. Każda mama może przyjść na spotkanie ze swoimi pociechami. Dla dzieci powyżej pierwszego roku życia przygotowaliśmy wiele atrakcji: gry i zabawy prowadzone przez animatorki zabaw dziecięcych, kącik zabaw, konkurs plastyczny z nagrodami oraz mały poczęstunek. Dzieci pod opieką animatorek będą bawić się w sali obok mam. Młodsze dzieci (do pierwszego roku życia) mogą brać udział w spotkaniu razem ze swoimi mamami.

Kiedy i gdzie: godz. 10.00 – 16.00:
26 lipca w Oświęcimskim Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona! Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Zgłoszenia: tel: 12 411 05 24, e- mail: mama@plineu.org

Pełny program i regulamin na: www.plineu.org

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU
Fundacja Kobieta w Regionie

Partnerzy wspierający: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie