MaMa w Kinie Praha

📅 środa 18.11.2015
MaMa w Kinie Praha

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 18 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie STROBING to najlepsze, co wydarzyło się w wizażu…", które poprowadzi Eliza Modzelewska. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Listy do M. 2", reż. M. Dejczer.

• Uwielbiasz makijażowe ciekawostki ?

• Chcesz żeby Twoja twarz stała się promienna i wypoczęta?

• Zastanawiasz się jak uzyskać naturalny efekt makijażu, do którego możesz wykorzystać tylko jeden kosmetyk?

Podczas tego warsztatu zapoznasz się z techniką makijażową, która pasuje każdej kobiecie w każdym wieku oraz dowiesz się jakie kosmetyki znajdziesz w Hebe potrzebne do wykonania makijażu.

Spotkanie poprowadzi Eliza Modzelewska – dyplomowana wizażystka i kolorystka z wieloletnim doświadczeniem. Współpracuje z marką Gosh i prowadzi doradztwo makijażowe w Drogeriach HEBE. Na co dzień pracuje przy sesjach modowych, a także przy licznych metamorfozach oraz sesjach komercyjnych. Na swoim koncie ma współpracę m.in z Joanną Jabłczyńską, Honoratą Skarbek, Anną Bałoń oraz z takimi projektantami jak  Basic Station, Patryk Kryślak, Lily d′Ohro czy M′aime.

Po spotkaniu zapraszamy na film „Listy do M. 2", reż. M. Dejczer

Listy do M. 2" – Cztery lata po spektakularnym sukcesie „Listów do M." bohaterowie najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat powracają. „Listy do M. 2" mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. A w niej m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska w pierwszej od lat roli na dużym ekranie.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali znajduje się kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki, w którym animatorzy bawią się z dziećmi. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

W trakcie spotkania zabawy z dziećmi przeprowadzą nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Agatka. Najmłodsi przeniosą się w magiczny świat „Miasta nocą".

Budowanie domów, znaków czy różnych pojazdów to wspaniała zabawa. My zapraszamy Was do stworzenia niezwykłego miasta. Budynki, ulice, samochody wykonamy z różnych materiałów. Wszystko oświetlimy kolorowymi światełkami, bo miasto nocą wydaje się być jeszcze ciekawsze. Będziemy mieli dużo pracy, ale chyba zdążymy jeszcze pobawić się w naszym mieście!

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

Patron: Współorganizator:

Patroni medialni: