Mama, tata w Muzeum: Po prostu Pablo

Mama, tata w Muzeum: Po prostu Pablo

Muzeum Narodowe
🗺 mapa
📅 piątek 15.12.2023
🎫 25zł
Mama, tata w Muzeum: Po prostu Pablo
Genialne dziecko, młody buntownik, geniusz, charyzmatyk, jedna z najwyrazistszych osobowości XX wieku… Człowiek-instytucja, artysta, którego znają wszyscy – Pablo Picasso. Czy może mieć przed nami jeszcze jakieś tajemnice? Na czym polegał jego geniusz, który spowodował, że tego niezwykłego Hiszpana zna każdy miłośnik sztuki? Podczas spotkania na wystawie odpowiemy na pytania, poznamy także polskie wątki w twórczości tego artysty.

bilety dostępne w kasie i on-line od 13 grudnia

Prosimy o pojawienie się 15 min przed rozpoczęciem wydarzenia, bez czekania w kolejce do Muzeum. W soboty i niedziele uczestnicy wydarzeń edukacyjnych proszeni są o korzystanie z szatni na poziomie -1, w której znajdują się zarezerwowane dla nich miejsca.

Termin: piątek, 15 grudnia, godz. 11.00 /
Czas trwania: ok. 80 minut
Miejsce zbiórki: Gmach Główny MNW: Hol Główny
Dla kogo: dla rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku 0–1,5 roku
Zasady udziału: bilety wstępu w cenie 40 zł / 25 zł (wystawa czasowa), 25 zł / 15 zł (galerie stałe)

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia nosidła – prosimy przesłać zgłoszenie w tej sprawie do g.10.00 w dniu wydarzenia na adres bkaliciuk@mnw.art.pl

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Dostępność wydarzenia: brak barier architektonicznych (jedyne pomieszczenie niedostępne to Pasaż Porcelany na II piętrze), pętla indukcyjna, słuchawki wyciszające, pętla indukcyjna w sali edukacyjnej

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie