Mały Odkrywca idzie do szkoły – Prehistoria i dinozaury

piątek 12.08.2016 do poniedziałek 05.09.2016

Prehistoria i dinozaury Mały odkrywca idzie do szkoły

Gra „Prehistoria i dinozaury” polecana jest zarówno tym, którzy od dawna są zafascynowani dinozaurami oraz naszymi praprzodkami i dużo o nich wiedzą, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z najdawniejszymi dziejami życia na naszej planecie.

Zawiera 150 ciekawych pytań o różnym stopniu trudności dotyczących prehistorii, przodków człowieka i dinozaurów. Trzy warianty rozgrywki gwarantują całej rodzinie doskonałą zabawę połączoną z nauką.

Gra „Prehistoria i dinozaury” świetnie sprawdzi się w domu, szkole i podróży.

Mały Odkrywca idzie do szkoły – Prehistoria i dinozaury
2-4 graczy
Więcej informacji: trefl.com

 

Seria Mały Odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 lat.

Wszystkie pozycje zostały opracowane przez zespół specjalistów z różnych dziedzin: pedagogiki, filologii, logopedii, socjologii oraz psychologii. Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Nasze produkty to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem.

Gry z serii Mały Odkrywca dostarczają wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gier dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Seria Mały Odkrywca otrzymała wyróżnienie w konkursie „Zabawka Roku 2014” organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl oraz zdobyła Medal Europejski – przyznawany przez Business Center Club.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także