Mały książkomaniak zaprasza na Noc książkomaniaków!

Dom Kultury 502, Sacharowa 18
📅 piątek 11.10.2019 do sobota 12.10.2019
VII Mały książkomaniak - jesienne wydarzenia literackie
Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie w ramach projektu „VII Mały książkomaniak”- Noc książkomaniaków, która odbędzie się 11 i 12 października 2019.

Podczas tej imprezy, dzieci będą nocowały w Domu Kultury „502”, wezmą udział w warsztatach twórczych z pisarzami, konkursach literackich oraz innych atrakcjach. Wydarzenie  rozpocznie się o godzinie 18:00, natomiast zakończenie planowane jest około godziny 9:00 następnego dnia.

Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona, w sprawie zapisów prosimy o kontakt: klub@malyksiazkomaniak.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, projekt współfinansowany przez Miasto Łódź i firmę Veolia, partnerzy projektu: Wydawnictwo Literatura, Muzeum Książki Artystycznej, Fundacja na rzecz Edukacji i Kultury „Ei-Ka”, Widzewska Galeria Ekslibrisu, patroni medialni: Czas Dzieci, Miasto Dzieci, Plaster Łódzki.