Mały konstruktor – warsztaty. Bytom

pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

sobota 25.01.2020

Mały konstruktor - warsztaty. Bytom

Wracamy do świata pomysłów i wynalazków legendarnego Leonarda da Vinci! Ci, którzy mieli się z nim okazję już u nas zetknąć, wiedzą, że potrzebne będą sprawne palce i odrobina fantazji. Pomoc rodziców też się przyda, ale przecież nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne zrobienie czegoś nowego. Tym razem przyjrzymy się kolejnym wynalazkom włoskiego geniusza i sprawdzimy, czy papier, klej i nożyczki wystarczą, by wykonać ich prosty model.

data: 25 stycznia 2020 (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Marek Ryś
wstęp: 10 zł