Mały artysta. Samolot z bristolu na wakacje

Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, sala nr 25 mapa

wtorek 21.06.2016

bezpłatne

RORO_logo

Sny o lataniu są bardzo częstym zjawiskiem. Na warsztatach jednak nie będziemy śnić, tylko marzyć. Stworzymy wspólnie duży samolot, a następnie pobawimy się, że nim latamy. W ten sposób powitamy lato i zbliżające się wakacje. Zapraszamy!

Fundacja RoRo zaprasza na ostatnie przedwakacyjne spotkanie dla małych artystów (w wieku 1-3 lata).

Sny o lataniu są bardzo częstym zjawiskiem. Na warsztatach jednak nie będziemy śnić, tylko marzyć. Stworzymy wspólnie duży samolot, a następnie pobawimy się, że nim latamy. W ten sposób powitamy lato i zbliżające się wakacje. Zapraszamy!

Dzieci podczas warsztatów mają okazję do zabaw z rówieśnikami, a będąc razem z rodzicami czują się komfortowo i chętnie biorą udział w działaniach. Rodzice również są aktywnymi uczestnikami, a  zabawy, piosenki, wierszyki, historyjki mogą utrwalać i wykorzystywać w domu.  Na warsztatach nie zabraknie poruszania zagadnień związanych ze sztukami plastycznymi.  Zadbamy też o zabawy ruchowe. Warsztaty dla najmłodszych wspomagają rozwój psychomotoryczny dziecka, współuczestnictwo w grupie, wpływają na rozwijanie wyobraźni, zdolności manualnych, umiejętności logicznego myślenia.  Warsztaty to aktywne i miłe spędzenie czasu z dzieckiem.

Zajęcia prowadzi Kamil Niedziałek, ukończył Uniwersytet Warszawski na Wydziale Polonistyki oraz Kulturoznawstwa. Animator kultury, a także uczestnik warsztatów śpiewu polifonicznego – u Mariany Sadovskiej, zajęć dotyczących edukacji dzieci ze spektrum autyzmu oraz osób starszych. Od 2008 roku prowadzi zajęcia /zabawy /warsztaty dla dzieci i młodzieży m.in. w Operze Narodowej, Centrum Sztuki Współczesnej, Teatrze Dramatycznym, Zachęcie. Ilustruje książki dla dzieci.

Kiedy: 21 czerwca, godz. 11.00-12.00.

Gdzie: Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, sala nr 25

Dla kogo: rodzice/opiekunowie z dziećmi w wieku 1-3 lata

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego pod informacją o wydarzeniu (zakładka „Aktualności” na stronie Fundacji RoRo: www.fundacjaroro.org).

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby w Klubie mam nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, Twoja darowizna pomoże je nam realizować 😉 Wśród naszych darczyńców raz na kwartał losujemy podwójne wejściówki na dowolnie wybrany seans do kina Muranów. Dziękujemy Ci!

Zajęcia są częścią projektu „Rodzina to MY”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Mały artysta. Samolot z bristolu na wakacje

Fundacja Roro

EKSCYTUJĄCE PÓŁKOLONIE NA MOKOTOWIE

Adres: Szkoła Podstawowa nr 271, ul. Niegocińska 2, 02-698 Warszawa (w pobliżu Galerii Mokotów)

Kontakt:
504 590 430
www.wakacje.fundacjaroro.org
wakacje@fundacjaroro.org
www.fundacjaroro.org, www.pracowniaeksperymentu.pl

Fundacja RoRo działająca z myślą o rodzicach i dzieciach, we współpracy z …

Więcej

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 271, ul. Niegocińska 2, 02-698 Warszawa (w pobliżu Galerii Mokotów)

Kontakt:

504 590 430
wakacje@fundacjaroro.org
http://www.wakacje.fundacjaroro.org
facebook

ZOBACZ TAKŻE:rodzicielstwo

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także