Maluchy w Muzeum – warsztaty familijne

Łódź, ul. Więckowskiego 36 mapa

środa 21.12.2016

26 zł

ms1 maluchy w muzeum

Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak – Muzeum Sztuki zaprasza Cię na cykl „Maluchy w Muzeum”.

21 grudnia 2016 r., środa
godz. 11:11-12.12

MALUCHY W MUZEUM: CIENKIE
WARSZTATY FAMILIJNE DLA DZIECI 1+

Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej

„Maluchy w muzeum” to cykl zajęć przygotowany specjalnie dla rodziców na urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, którzy mają ochotę w środę o 11:11 spędzić ze swoimi małymi pociechami godzinę w Muzeum Sztuki w Łodzi. Sztuka nowoczesna może stać się wspólnym odkryciem Rodzica i Dziecka.

CIENKIE

Wszystko co widzimy jest jakieś. Także dzieła sztuki i także goście Muzeum. Łatwo jest patrzeć na świat i opisywać go opozycyjnymi pojęciami. Na cykl Maluchy w Muzeum zapraszamy naszych małych gości pod opieką dużych mam, tatusiów, cioć lub dziadków. Dzieła sztuki są czasem podobne do ludzi – mogą być szczuplutkie jak makaron spaghetti i cienkie jak gąsienice. Artyści czasami malują lub piszą na cieniutkim, prawie przezroczystym papierze cieniutkim pędzelkiem z wielbłądziej sierści. Spróbujemy się z tym zmierzyć – wszyscy, nie tylko chudzielce!

Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej obok Sali Neoplastycznej.

Na zajęcia obowiązują zapisy w Dziale Edukacji Muzeum Sztuki w Łodzi – 605 060 063

Koszt – 1 dziecko + 1 dorosły: 26 zł

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Sztuki w Łodzi logo czarno-białe

Muzeum Sztuki w Łodzi

ms¹ mieści się w pałacu wybudowanym na przełomie XIX i XX wieku, należącym niegdyś do Maurycego Poznańskiego, przemysłowca, działacza gospodarczego i politycznego. Budynek zaprojektował prawdopodobnie Adolf Zeligson, architekt rodziny Poznańskich. Narożny pałac nawiązuje do stylu renesansowego, …

Więcej

Adres:

ul. Więckowskiego 36
90-734 Łódź


Kontakt:

42 633 97 90
muzeum@msl.org.pl
http://www.msl.org.pl
facebook