Wakacyjne wspomnienia – obrazy malowane światłem i cieniem, Bytom

Muzeum Górnośląskie, plac Sobieskiego, Bytom mapa

środa 31.08.2016

Malowanie piaskiem Bytom

Co w czasie wakacji najbardziej utkwiło Wam w pamięci? Zwariowana wyprawa, najpyszniejsze gofry, a może coś zupełnie innego?

Namalujcie swoje wspomnienia za pomocą piasku. 31 sierpnia zapraszamy do Muzeum Górnośląskiego na warsztaty malowania światłem i cieniem.

Dzieła malowane piaskiem powstawać będą na podświetlanym stole. Prowadzący zajęcia pokażą, jak formować tę sypką substancję, aby otrzymać określone kształty.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 6 zł. Obowiązują zapisy (dwa tygodnie przed terminem zajęć), które prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

Data: 31 sierpnia 2016 (środa), godz. 11.00

Miejsce: Muzeum Górnośląskie, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji

Prowadzący: Zuzanna Orzeł

Koszt: 6 zł